ELEKTRYK / ELEKTROMONTER - bez znajomości j. niemieckiego

Elektryk

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca od zaraz

 GAL-TECH sp. z o.o. z siedzibą w Sosnowcu posiada placówki montażowe w Niemczech i w Polsce.
Wykonujemy kompleksowe prace elektryczne inwestycyjno - remontowe dla budownictwa, energetyki, ochrony środowiska, przemysłu i górnictwa

W związku z pozyskaniem nowych kontraktów oraz rozszerzeniem zakresu wykonywanych dotychczas robót w Niemczech poszukujemy pracowników na stanowisko:

ELEKTRYK / ELEKTROMONTER.

Aktualnie poszukujemy kilku pracowników. Mile widziana grupa pracowników, którzy już razem pracowali.

Osobom zatrudnionym na placówkach montażowych w Polsce umożliwiamy także na ich prośbę okresowe wyjazdy do pracy na nasze placówki montażowe w Niemczech.

Zakres obowiązków

  • prace elektro-montażowe w budownictwie i przemyśle,
  • rozpoczęcie pracy - od zaraz.

Wymagania

  • wykształcenia kierunkowego lub uprawnień SEP,
  • minimum 2-letniego doświadczenia zawodowego,
  • odpowiedzialności i koleżeńskiego podejścia do pracy,
  • mile widziana dobra znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (urlop wypoczynkowy, ubezpieczenie, świadczenia socjalne itp.),
  • atrakcyjne wynagrodzenie 10 - 15 Euro netto (na rękę) za godzinę pracy - w zależności od posiadanych kwalifikacji oraz znajomości języka niemieckiego,
  • bezpłatny dojazd do pracy,
  • opłacone zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy (mieszkania z pokojami 2- lub 3-osobowymi, kuchnią i łazienką),
  • zjazdy do domu co ok. 4 tygodnie,
  • odzież roboczą i narzędzia pracy.

Aplikacje można składać za pomocą przycisku "Aplikuj" lub pod nr tel. + 48.530.812.877

  • Administratorem danych osobowych jest Gal-Tech Sp. z o.o. 41-205 Sosnowiec Sucha 7a, NIP: 6472311845. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Miejsce pracy
  • Niemcy
Opublikowana
Wygasa (za 17 dni)