Pracownik Biurowy

Specjalista ds. obsługi klienta

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Tworzymy jeden z najlepszych sklepów internetowych w Polsce. Dzisiaj jesteśmy bohaterami e-commerce, a kiedyś będziemy legendami tej branży.

Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby do Działu Obsługi Klienta.

Zakres obowiązków

  • Obsługa telefoniczna Klientów
  • Obsługa korespondecji
  • Współpraca z innymi działami w firmie
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania

  • Praktyczna znajomość obsługi komputera
  • Dyspozycyjność i punktualność
  • Doświadczenie w pracy Klientem

Oferujemy

  • Stacjonarną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość umowy o pracę po okresie próbnym
  • Administratorem danych osobowych jest KFI sp. z o.o. 43-382 Bielsko-Biała Londzina 57, NIP: 547-21-017-97. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez KFI sp. z o.o. 43-382 Bielsko-Biała Londzina 57 przy procesie rekrutacyjnym na aplikowane przeze mnie stanowisko.
Miejsce pracy
  • Bielsko-Biała
Wynagrodzenie
  • 3 700 - 4 000 PLN / mies. brutto Umowa o pracę
Opublikowana
Wygasa (za 8 dni)