Spawacz MAG 135, 136, 141 - Niemcy

Spawacz

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca od zaraz

Zajmujemy się rekrutacją pracowników. Wspieramy osoby poszukujące pracy w realizacji ich krótko i długoterminowych celów zawodowych. Z odpowiedzialnością i zaufaniem projektujemy nowoczesne koncepcje dla naszych kandydatów, pracowników i firm.

Aktualnie poszukujemy spawaczy gotowych do podjęcia pracy na terenie Niemiec.

Zarobki od 2.200,00 € netto miesięcznie.

Zakres obowiązków

  • spawanie różnych elementów konstrukcyjnych
  • spawanie ręczne oraz automatyczne na robotach i automatach spawalniczych
  • przygotowanie powierzchni, części oraz poszczególnych elementów do spawania, przecinania, zgrzewania czy lutowania
  • obsługa oraz konserwacja urządzeń i maszyn wykorzystywanych w trakcie pracy
  • kontrola jakości wykonanych wyrobów

Wymagania

  • aktualne certyfikaty spawalnicze
  • znajomość języka Niemieckiego w stopniu umożliwiającym komunikację
  • gotowość do podjęcia pracy
  • własny samochód na dojazdy do pracy
  • doświadczenie

Oferujemy

  • Niemiecka umowa o pracę
  • stawka od 13,00 netto do 16,50 netto / godzina
  • darmowe zakwaterowanie
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • opłacenie składek rentalno – emerytalnych
  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • brak zietkonta ( konta czasu pracy – wszystkie przepracowane godziny są wypłacane na bieżąco )
  • płatny urlop
  • Administratorem danych osobowych jest Michał Kuś Group Spółka z o.o. 66-433 Tarnów Tarnów, 9, NIP: 5993254339. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Michał Kuś Group Spółka z o.o. 66-433 Tarnów Tarnów, 9, NIP: 5993254339 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Niemcy
Opublikowana
Wygasa (za 8 dni)