Key Account Manager

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 14.07.2022

Spedytor

Umowa o pracę

Grupa Eurocash to lider na rynku dystrybucji hurtowej FMCG (produkty spożywcze, chemia gospodarcza, alkohol i wyroby tytoniowe) w Polsce. Posiadamy ponad 100 hurtowni cash&carry, które są zlokalizowane na terenie całego kraju. Zatrudniamy blisko 4000 osób, którym zapewniamy stabilne warunki zatrudnienia i możliwość rozwoju.

Eurocash Dystrybucja to lider na rynku dystrybucji FMCG w Polsce, jednostka biznesowa powstała w wyniku połączenia Eurocash S.A. i Tradis Sp. z o.o. w kwietniu 2014 roku. Aktualnie do naszego poszukujemy kandydatów na stanowisko Key Account Manager

Zakres obowiązków

Kluczowe zadania:

  • przyjmowanie, składowanie, kompletacja, wydawanie towarów zgodnie z przyjętymi zasadami,
  • planowanie, organizowanie i nadzorowanie pracy podległych pracowników magazynów,
  • nadzór nad prawidłowością dokumentowania stoku magazynowego,
  • przygotowanie towarów do wysyłki oraz przygotowanie wysyłki,
  • dbanie o utrzymywanie standardów pracy w zgodzie z procedurami i wytycznymi firmy,
  • rozwiązywanie bieżących problemów technicznych, jakościowych i organizacyjnych,
  • rozliczanie ilościowe i jakościowe realizacji zadań, raportowanie wyników zmiany,
  • stałe doskonalenie procesu produkcyjnego pod kątem jakości, wydajności, optymalizacji warunków pracy, BHP oraz ochrony środowiska,
  • prawidłowe i rzetelne prowadzenie ewidencji czasu pracy podległych pracowników oraz wszelkiej innej wymaganej przepisami prawa pracy.

Wymagania

Nasze oczekiwania:

  • gotowość do pracy zmianowej (3 zmiany),
  • uprawnienia UDT na obsługę wózków widłowych,
  • wykształcenie min średnie,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętności zarządzania zespołem, motywowania, rozwiązywania konfliktów,
  • umiejętność planowania i delegowania zadań, a także umiejętność budowania relacji w zespole,
  • zaangażowanie oraz chęć rozwoju zawodowego,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniu,

Oferujemy

Na tym stanowisku zapewniamy:

  • Umowa o pracę;
  • Szeroki pakiet benefitów socjalnych (karty medyczne i sportowe, paczki i pikniki pracownicze, bony, losowania biletów na wydarzenia sportowe i kulturalne, konkursy i stypendia dla dzieci, spotkania noworoczne i inne);
  • Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Eurocash S.A. z siedzibą w Komornikach (62-052) przy ul. Wiśniowej 11. Podane przez Panią / Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego, a w razie wyrażenia w tym zakresie zgody, także dla celów przyszłych procesów rekrutacyjnych.

    Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Pani/Panu prawach, dostępne pod tym linkiem

     Przesłanie do Eurocash S.A. danych osobowych w zakresie szerszym niż wymagane przez przepisy Kodeksu pracy, stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez Eurocash S.A. w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę można wycofać w dowolnym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem, przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Dla celów dowodowych Administrator prosi o wycofywanie zgody drogą pisemną lub elektroniczną pod adres iod_ec@eurocash.pl

Miejsce pracy
  • Kąty Wrocławskie pow. wrocławski, Dolnośląskie
Opublikowana
Wygasła (30 dni)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.