Inspektor nadzoru budowlanego ds. kontroli budów i obiektów oraz prowadzenia spraw administracyjnych

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 13.07.2022
Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Strzelinie

Urzędnik

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Praca w godz. 7.30 - 15.30 od poniedziałku do piątku, administracyjno-biurowa i w terenie. Miejsce pracy : budynek w centrum miasta, pomieszczenia na parterze.

Parking dostępny przed budynkiem.

Sporadyczna dyspozycyjność całodobowa ( w przypadku katastrofy budowlanej).

Brak możliwości podejmowania zajęć lub czynności zawodowych związanych z budownictwem na terenie Powiatu Strzelińskiego, a poza terenem tylko takich, które nie kolidują z obowiązkami służbowymi - pod warunkiem uzyskania zgody przełożonego.

  • prowadzi kontrole budów, robut budowlanych i utrzymania we właściwym stanie technicznym obiektów budowlanych
  • prowadzi postępowania administracyjne wynikające z tych kontroli
  • prowadzi postępowania egzekucyjne na podstawie ustawy o postępowaniu egzekucyjnym w administracji
  • prowadzi postępowania wyjaśniające dotyczące przyczyn katastrof budowlanych
  • rozpatruje zawiadomienia o zakończeniu budowy i wnioski o pozwolenie na użytkowanie
  • przygotowuje sprawozdania w zakresie realizowanych zadań
  • wykonuje inne czynności wynikające z ustawy Prawo budowlane zlecone przez Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego

Wymagania

  • wykształcenie: średnie średnie lub wyższe techniczne związane z budownictwem
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy doświadczenia zawodowego
  • uprawnienia budowlane w dowolnej specjalności budowlanej w pełnym lub ograniczonym zakresie
  • prawo jazdy kat "B"
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • doświadczenia zawodowego
  • umiejętność czytania dokumentacji projektowej
  • umiejętność formułowania wniosków w mowie i piśmie
  • umiejętność pracy w zespole
  • gotowość do samodzielnego pogłębiania wiedzy zawodowej
  • umiejętność analitycznego myślenia, dokładność, rzetelność i staranność

Oferujemy

  • Możliwość wyjścia w celu załatwienia ważnej sprawy
  • Dostosowanie planów urlopów pracowników posiadających dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym do terminów wakacji, ferii i przerw świątecznych
  • Dofinansowanie do wypoczynku pracowników
Miejsce pracy
  • Strzelin pow. strzeliński, Dolnośląskie
Opublikowana
Wygasła (27 dni)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.