Dyrektor Jakości

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 13.07.2022

Inny

Umowa o pracę

Ekoenergetyka-Polska S.A.

Firma Ekoenergetyka – Polska S.A. jest jedynym, całkowicie polskim, producentem infrastruktury szybkiego ładowania wysokiej mocy dla samochodów i autobusów elektrycznych. Jesteśmy firmą technologiczną, a nasze innowacyjne projekty B+R rozwijają elektromobilność w skali globalnej. Unikalne know-how tworzone przez naszych pracowników pozwala nam zmieniać oblicze komunikacji wprowadzając zeroemisyjny transport do miast na całym świecie. Byliśmy prekursorami rynku emobility, a teraz dzięki zdobytemu doświadczeniu - osiągamy technologiczne przywództwo w światowym megatrendzie jakim jest E-MOBILITY :)

Chcesz być częścią eRewolucji? Zapraszamy do rekrutacji na stanowisko:

Zakres obowiązków

  • zarządzanie zespołem pracowników Działu jakości;
  • zarządzanie Systemem Jakości z ukierunkowaniem na osiąganie celów Klienta i firmy;
  • definiowanie, weryfikacja, rozwój wskaźników jakościowych w zakresie funkcjonowania Systemu Zarządzania Jakością;
  • monitorowanie poprawności przebiegu systemów i procesów zarządzania jakością oraz koordynacja działań eliminujących zagrożenia jakościowe w firmie;
  • koordynacja projektów dotyczących wprowadzenia, usprawnienia i utrzymania jakości, tworzenia wymogów jakościowych dla nowych procesów i produktów;
  • analizowanie kosztów systemu jakości oraz udział w planowaniu inwestycji;
  • efektywna identyfikacja zagrożeń mających wpływ na bezpieczeństwo pracowników i jakość procesów/wyrobów;
  • opiniowanie rozwiązań technologicznych, technicznych i organizacyjnych związanych z wdrażaniem i funkcjonowaniem systemu jakości;
  • zapewnienie jakości podczas wdrażania nowych projektów na wszystkich etapach realizacji;
  • odpowiedzialność za standardy prowadzenia kontroli i podejmowania decyzji w zakresie postępowania z wyrobem niezgodnym;
  • przygotowanie obszaru operacyjnego do audytów i realizacja zaleceń po audytach;
  • stała współpraca z wydziałami produkcyjnymi oraz pozostałymi działami firmy w zakresie problematyki zarządzania jakością oraz promowanie kultury jakości we wszystkich obszarach funkcjonowania firmy.

Wymagania

Profil Kandydata:

  • wykształcenie wyższe techniczne;
  • minimum 5-letnie doświadczenie w pracy w dziale jakości na stanowisku managerskim;
  • znajomość norm zarządzania jakością ISO 9001/ AS 9100, IATF 16949;
  • praktyczna znajomość procesów produkcyjnych;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • zdolności analityczne, negocjacyjne i interpersonalne;
  • samodzielność i dobra organizacja pracy;
  • decyzyjność i poczucie odpowiedzialności za podjęte działania.
Miejsce pracy
  • Zielona Góra
Opublikowana
Wygasła (1 miesiąc)