Technik Sieci Telekomunikacyjnej

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 13.07.2022

Administrator IT

Umowa o pracę

Solutions 30 Holding Sp. z.o.o

Zakres obowiązków

Telekom Usługi Sp z o.o. z siedzibą w Gdańsku, jest częścią międzynarodowej grupy Solutions 30. Świadczymy usługi telekomunikacyjne w zakresie utrzymania i budowy sieci miedzianych oraz światłowodowych. Spółka powstała w 2011, obecnie zatrudniamy ponad 300 osób. Naszym kluczowym partnerem jest Orange Polska. Tworzymy zespół specjalistów wysokiej klasy, wyróżnia nas wysoki standard usług i profesjonalizm w podejściu do Klienta.Firma Godna Zaufania Gold 2021/2022Solutions 30 jest liderem swojej branży na rynku europejskim. Dzięki rozległej sieci wsparcia oraz optymalnemu systemowi i procesom zarządzania tą siecią, dostarczamy odpowiednie rozwiązania problemów technologicznych klientów.W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Technik Sieci Telekomunikacyjnej Miejsce pracy: WałczTwoje obowiązki :>>montaż urządzeń i usług telekomunikacyjnych,
>wykonywanie instalacji światłowodowych oraz miedzianych ,
>spawanie światłowodów

Wymagania

- chęci do pracy oraz gotowość do nauki i podnoszenia kwalifikacji , - umiejętności rozwiązywania problemów technicznych, - zdolności manualno-techniczne, - znajomość obsługi elektronarzędzi, - prawo jazdy kat. B

Oferujemy

> >stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę w rozwijającej się firmie,
>praktyczne przeszkolenie na stanowisku pracy
>system premiowy uzależniony od zaangażowania i osiąganych wyników,
>możliwość rozwoju zawodowego w firmie nowoczesnych technologii, >profesjonalne szkolenia oraz niezbędne narzędzia pracy(auto służbowe) >możliwość przystąpienia do programu opieki medycznej, >możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, >przyjazną atmosferę pracy.
Miejsce pracy
  • Wałcz pow. wałecki, Zachodniopomorskie
Opublikowana
Wygasła (1 miesiąc)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.