Elektryk / Elektromonter / Elektronik

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 10.08.2022

Elektromonter

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca od zaraz

Firma Piening należy do jednych z największych usługodawców w branży elektrycznej, automatyki i serwisu przemysłowego. Od 40 lat cieszymy sie zaufaniem naszych klientów z całych Niemiec a przede wszystkim zadowoleniem 6.500 pracowników, którzy pracują w naszej firmie.

Wejdź na naszą stronę internetową: www.piening-montage.de/pl/

„Koronawirus jeszcze nie minął, ale pomimo tego życie musi dalej się toczyć!”

Szukasz pracy jako Elektryk w Niemczech?

To przeczytaj te ogłoszenie!

W celu wzmocnienia naszego zespołu szukamy Ciebie jako:

Miejsce pracy: całe Niemcy

Stosunek pracy: stałe zatrudnienie w naszej firmie

Czas trwania umowy: nieokreślony

Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Zakres obowiązków

  • elektryka budowlana
  • elektryka przemysłowa
  • budowa i okablowanie szaf sterowniczych
  • prace serwisowe w obszarze przemysłowym

Wymagania

  • wykształcenie lub/i doświadczenie w pracy jako Elektryk / Elektromonter / Elektronik

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • 200,00 Euro bonusu startowego - nieopodatkowanego, płatnego w drugim miesiącu zatrudnienia (byłych pracowników firmy Piening GmbH obowiązują specjalne regulacje)
  • dietę w wysokości 60 EURO przy przyjeździe własnym autem
  • zaliczki
  • dodatki do nadgodzin + 25%
  • dodatkowe pieniądze na święta Bożego Narodzenia i urlop do 600 EURO
  • do 700 EURO bonusu za polecenie nowego pracownika
  • bezpłatną odzież roboczą i narzędzia firmy Würth
  • pomoc w tworzeniu grup do wspólnych dojazdów do pracy
  • wsparcie w nostryfikacji zawodu w Niemczech
  • komunikację przez aplikację firmową
  • asystentki mówiące w jezyku polskim
  • organizację ubezpieczenia zdrowotnego i zgłoszenie do urzędu skarbowego

Kontakt:

Piening GmbH

Carl-Bertelsmann-Straße 203

33335 Gütersloh

  • Adam Fronczek

Tel. 0048 507 223 992

  • Adam Krolak

Tel. 0048 799 030 680

  • Olga Rakowiecka

Tel. 0048 507 596 304

  • Anne Bernat

  • Administratorem danych osobowych jest Piening GmbH 33335 Gütersloh Carl-Bertelsmann-Strasse 203, NIP: DE 126946755. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Piening GmbH 33335 Gütersloh Carl-Bertelsmann-Strasse 203, NIP: DE 126946755 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Niemcy
Opublikowana
Wygasła (9 dni)