Główna (y) Księgowa (y)

Wektor 78 s.c.

Księgowy

Umowa o pracę

Zakres obowiązków:

-Nadzór nad prowadzeniem księgowości grupy kapitałowej

-Zarządzanie podległym zespołem księgowym

-Nadzór nad rzetelną i kompletną ewidencją w księgach rachunkowych oraz prawidłowością rozliczeń podatkowych

-Sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT)

-Nadzór nad obiegiem dokumentów księgowych, uzgadnianie sald księgowych

-Sporządzanie rocznych i okresowych sprawozdań finansowych

-Prowadzenie projektów wewnętrznych mających na cele usprawnienie procesów i
procedur wewnątrz działu księgowości
- Przygotowywanie raportów, zestawień i analiz na potrzeby Zarządu

Wymagania

-Wykształcenie wyższe ekonomiczne – rachunkowość, księgowość, finanse

-Doświadczenie zawodowe – min. 3 lata – na stanowisku Głównego Księgowego / Głównej Księgowej

-Umiejętności analityczne oraz umiejętność identyfikowania problemów i poszukiwania rozwiązań

-Bardzo dobrą organizację pracy

-Dokładność, skrupulatność, odpowiedzialność i zaangażowanie w pracę

-Bardzo dobra znajomość zagadnień podatkowych oraz przepisów prawa podatkowego, gospodarczego i ustawy o rachunkowości

-Bardzo dobra obsługa komputera (MS Office, programy księgowe, arkusze kalkulacyjne)

Oferujemy

-Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o preferowaną przez kandydata formę zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się grupie kapitałowej

-Pracę w ambitnym, zgranym zespołem nastawionym na współpracę

-Ubezpieczenie grupowe

-Możliwości rozwoju w firmie, która inwestuje we wdrażanie optymalnych
rozwiązań i nowoczesnych technologii
Miejsce pracy
  • Szczecin
Opublikowana
Wygasa (za 3 dni)