Magazynier (pl/ua)

Centralna Baza Ofert Pracy

Magazynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

kompletacja zamówień klientów za pomocą terminala,
przyjęcie towaru oraz jego alokacja,
podział zamówień na odpowiednie koszyki,
pakowanie zamówień oraz przygotowanie do wysyłki,
kontrolę stanów magazynowych,
dbanie o porządek na stanowisku pracy,
odpowiedzialność za powierzone mienie.

Wymagania

  • Wykształcenie: podstawowe
  • Inne wymagania: Wykształcenie podstawowe. Oferta skierowana jest również do obywateli Ukrainy wymagana podstawowa znajomość języka polskiego.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 3 100 PLN
  • Opis wynagrodzenia: podstawa + system premiowy (przejrzyste warunki)
  • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centralna Baza Ofert Pracy 00-000 Centralna Baza Ofert Pracy Centralna Baza Ofert Pracy, NIP: 1111111111 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Bieruń pow. bieruńsko-lędziński, Śląskie
Opublikowana
Wygasa (za 11 dni)