Monter/Pomocnik montera sieci teletechnicznych/Spawacz sieci światłowodowych

Elektromonter

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

KORBUT TELEENERGETYKA SP. Z O.O.

zajmuje się świadczeniem kompleksowych usług w dziedzinie budowy linii i urządzeń teletechnicznych oraz elektroenergetycznych.

Spółka zatrudni Montera/Pomocnika montera sieci teletechnicznych/Spawacza sieci światłowodowych

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków

  • Praca przy budowie sieci teletechnicznych ( instalacja rurarzy, koryt kablowych, zaciąganie kabli światłowodowych i miedzianych),
  • Instalacja łączy internetowych u klienta,
  • Serwisowanie sieci,
  • Realizacja bieżących zleceń i zadań – możliwa praca w delegacji.

Wymagania

  • Prawo jazdy kat. B,
  • Umiejętność obsługi elektronarzędzi,
  • Przestrzeganie zasad BHP, PPOŻ,
  • Komunikatywność, odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole,
  • Dbałość o powierzony sprzęt,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Administratorem danych osobowych jest KORBUT Teleenergetyka Sp. z o.o. 31-589 Kraków ul. Sołtysowska 12a/4, NIP: 9452205171. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Miejsce pracy
  • Kraków
Opublikowana
Wygasa (za 3 dni)