Operator Koparko-Ładowarki

Operator koparki

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca od zaraz

KORBUT TELEENERGETYKA SP. Z O.O.

zajmuje się świadczeniem kompleksowych usług w dziedzinie budowy linii i urządzeń teletechnicznych oraz elektroenergetycznych.

Spółka zatrudni Operatora Koparko-Ładowarki

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków

  • Praca na koparko-ładowarce JCB 3CX i minikoparce JCB 19C1,
  • Praca przy budowie sieci teletechnicznych i energetycznych,
  • Realizacja bieżących zleceń i zadań – możliwa praca w delegacji,
  • Ścisła współpraca z zespołem.

Wymagania

  • Uprawnienia do obsługi koparko-ładowarki,
  • Prawo jazdy kat. B, B+E lub wyższe kategorie,
  • Dbanie o powierzony sprzęt,
  • Przestrzeganie zasad BHP,
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • Dbałość o powierzony sprzęt,
  • Komunikatywność, odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Administratorem danych osobowych jest KORBUT Teleenergetyka Sp. z o.o. 31-589 Kraków ul. Sołtysowska 12a/4, NIP: 9452205171. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Miejsce pracy
  • Kraków
Opublikowana
Wygasa (za 3 dni)