Moнтер

Pracownik produkcji

Umowa o pracę tymczasową

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Запрошуємо працівників з України

Moнтер

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Шукаємо нових працiвникiв для роботи на виробництві та обробці автозапчастин для відомих і популярних автомобiльних марок

Мiсце роботи: Скавiна, бiля Кракова

Ваші обов\'язки

Обов'язки:

  • Обслуговування машин та пристроїв на виробництвi
  • Контроль якості виготовленої продукції
  • Робота згідно з правилами та інструкціями

Вимоги

Вимоги:

  • Старанність та уважнiсть
  • Добра організація роботи
  • Вміння працювати в бригадi
  • Готовнiсть працювавати в системi 4 бригади або на 3 змiни

Що ми пропонуємо

Пропонуємо:

  • Стабiльне працевлаштування на пiдстави трудового договору
  • Щомiсячнi додатки в розмiрi вiд 20% до 30% до основної заробiтної плати (щомiсячна премiя за роботу в системi 4 бригад, додатки за нiчнi змiни, додатки за недiльнi змiни та роботу в державнi свята, можливiсть роботи на надгодинах за додаткову премiю)
  • Широкий пакет соцiальних послуг (страховка на життя, дофiнанцування до карти Multisport)
  • Дофiнанцування до харчування в столовiй Sodexo
  • Безкоштовнi курси пiдшищення квалiфiкацiй
  • Можливiсть карьєрного росту
  • Безкоштовний транспорт на роботу з декiлькох мiсць мiж iншим з Кракова, Скавiни, Вадовiц та багатьох iнших

Зацiкавлений?Зацiкавлена?

Зателефонуй 723193129 або напиши SMS "PRACA" – вiддзонимо

Miejsce pracy
  • Małopolskie
Opublikowana
Wygasa (za 2 dni)