Pracownik biurowy ds. sprzedaży

AA System

Inny

Umowa zlecenie

Zatrudnimy pracownika do pracy w biurze sprzedaży.
Nie wymagamy doświadczenia - u nas wszystkiego się nauczysz.
Praca w Ostrowie Wlkp. od poniedziałku do piątku w godz. 8-16.

Zadania:
- zbieranie informacji odnośnie rynku i branży kurierskiej,
- sporządzanie ofert handlowych,
- tworzenie wycen dla klienta biznesowego,
- kontakt z zainteresowanymi klientami w celu sfinalizowania transakcji,
- obsługa klienta w okresie wdrożeniowym.
Zapewniamy:
- pracę w stałych godzinach: 8-16, od poniedziałku do piątku - wolne weekendy,
- umowę zlecenie,
- wynagrodzenie 20 zł netto na godzinę + premie,
- szkolenie, które przygotuje Cię do pracy.

Benefity:
- prywatna opieka medyczna (darmowy dostęp do 20 specjalistów i darmowych badań specjalistycznych),
- karta MultiSport (dostęp do basenów, siłowni, saun, yogi),
- wyjazdy i spotkania integracyjne,
- rabaty dla pracowników wysyłając przesyłki kurierskie,
- kinowe wtorki,
- owocowe środy.

Do kogo kierowana jest oferta pracy?
- studentów i nie tylko – do wszystkich, którzy cenią sobie wolne weekendy!
- osób, które szukają stabilnego zatrudnienia,
- wszystkich, którzy dopiero wkraczają na rynek pracy – nie wymagamy doświadczenia!
- osób, które szukają rozwoju, nowej ścieżki kariery,
- osób, które lubią rozmawiać i poznawać nowych ludzi.
Miejsce pracy
  • Ostrów Wielkopolski pow. ostrowski, Wielkopolskie
Opublikowana
Wygasa (za 2 dni)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.