Specjalista ds. kontrolingu

CorsonHR

Księgowy

Umowa o pracę

Poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista ds. kontrolingu. Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży produkcyjnej w Bydgoszczy.

Jeśli szukasz ciekawej pracy z możliwością rozwoju w strukturach firmy -APLIKUJ!

Zakres obowiązków:
-Odpowiedzialność za kontroling w obszarze sprzedaży i produkcji,
-Wspieranie w procesie zarządzania przy użyciu wskaźników KPI dla ważnych decyzji strategicznych,
-Wdrożenie oraz optymalizacja raportowania,
-Wspieranie jednostek zależnych oraz Kierowników liniowych w kwestiach operacyjnych,
-Konfigurowanie oraz monitorowanie kalkulacji kosztów wytworzenia i cen produktów gotowych,
-Aktywny udział w projektach na poziomie korporacyjnym.

Poszukiwane kompetencje:
-Wykształcenie wyższe - ekonomiczne,
-Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
-Znajomość międzynarodowych zasad rachunkowości MSSF,
-Doświadczenie w kontrolingu kosztów, sprzedaży i w sporządzaniu wycen produktów,
-Bardzo dobra znajomość programu Excel,
-Bardzo dobra znajomość systemów ERP,
-Znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem),
-Umiejętność przeprowadzania analiz oraz organizacji pracy z wyznaczaniem priorytetów,
-Komunikatywność, systematyczność oraz otwartość na zmiany.

Oferujemy

-Ciekawą, pełną wyzwań pracę dającą możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy,
-Przyjazną atmosferę pracy,
-Szeroki pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do wypoczynku, karty przedpłacone),
-Szkolenie oraz wsparcie w okresie wdrożenia,
-Zatrudnienie na umowę o pracę,
-Wynagrodzenie zasadnicze oraz premię kwartalną,
-Wsparcie Rekrutera CorsonHR na każdym etapie rekrutacji.

Nasze ogłoszenia cieszą się dużą popularnością, w związku z czym nie jesteśmy w stanie zadzwonić do każdego aplikującego Kandydata. Uprzejmie więc informujemy, że w pierwszej kolejności kontaktujemy się z osobami, których profil zawodowy jest najbliższy oczekiwaniom naszego Klienta. Dziękujemy za wyrozumiałość, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu:.

W CV prosimy o umieszczenie następującej klauzuli:
,,Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i liście motywacyjnym przez Administratora Danych Osobowych, którym jest: Corson s.c. (dalej CorsonHR) z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. Przemysłowej 4A lok. 315 (kod pocztowy: 85-758), e-mail: @ w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko Specjalista ds. kontrolingu. Wyrażam także zgodę na przekazanie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji."
Miejsce pracy
  • Bydgoszcz
Opublikowana
Wygasa (za 2 dni)