MAGAZYNIER

Magazynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

MAGAZYNIER

Drukarnia ENGAS drukuje w arkuszowej technologii offsetowej. Specjalizuje się w produkcji opakowań i etykiet z tektury litej, a ofertę uzupełniają inne produkty na podłożach z papieru i kartonu.

Zakres obowiązków

  • załadunek, rozładunek oraz wysyłka towaru zgodnie z dokumentacją magazynową
  • przyjęcie oraz wydawanie surowców i materiałów z produkcji
  • wydawanie i załadunek wyrobu
  • sprawdzanie dokumentacji magazynowej
  • przestrzeganie zasad bezpieczeństwa, dyscypliny pracy oraz utrzymania porządku w podległym obszarze

Wymagania

  • orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
  • uprawnienia na wózki widłowe
  • umiejętność pracy w zespole
  • doświadczenie w pracy w magazynie
  • dobra organizacja pracy
  • solidność, dokładność
  • dyspozycyjność – praca 3 zmianowa od poniedziałku do piątku

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • prywatną opiekę medyczną
  • pracę w systemie 3- zmianowym
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • pakiet socjalny – dofinansowanie do wypoczynku oraz premie świąteczne
  • Administratorem danych osobowych jest:
    ENGAS Sp. z o.o. , 43-300 Bielsko-Biała , ul. M. Grażyńskiego 351 , , Administratorem Państwa danych osobowych jest ENGAS Sp. z o.o. , z siedzibą w Bielsku-Białej przy ul. M. Grażyńskiego 351. , Dane Pani/Pana będą przetwarzane tylko w celach rekrutacyjnych. Nie będą udostępniane innym podmiotom ani przekazywane do państw trzecich. Podanie danych ma charakter dobrowolny, jednak ich brak uniemożliwia realizację celów, dla których dane zostały udostępnione. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo ich poprawiania, sprostowania oraz ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego., NIP: 547-020-10-23
    Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:ENGAS Sp. z o.o. , 43-300 Bielsko-Biała , ul. M. Grażyńskiego 351 , , Administratorem Państwa danych osobowych jest ENGAS Sp. z o.o. , z siedzibą w Bielsku-Białej przy ul. M. Grażyńskiego 351. , Dane Pani/Pana będą przetwarzane tylko w celach rekrutacyjnych. Nie będą udostępniane innym podmiotom ani przekazywane do państw trzecich. Podanie danych ma charakter dobrowolny, jednak ich brak uniemożliwia realizację celów, dla których dane zostały udostępnione. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo ich poprawiania, sprostowania oraz ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego., NIP: 547-020-10-23zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Bielsko-Biała
Opublikowana
Wygasa (za 13 dni)