Specjalista do spraw rozwoju segmentu B2B

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 08.07.2022

Handlowiec, Doradca

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy specjalisty do spraw rozwoju segmentu b2b. Jesteśmy nowoczesną, ogólnopolską firmą świadczącą kompleksową usługę outsourcingu legalizacji pracy i pobytu cudzoziemców na terytorium RP głównie dla sektora mikro, małych oraz średnich przedsiębiorstw, w tym agencji pracy, biur księgowych, a także kancelarii prawnych. Jako jedni z nielicznych w Polsce oferujemy kompleksowe wsparcie legalizacji dla pracodawców zatrudniających cudzoziemców. Na co dzień wspieramy ich w spełnieniu wszystkich wymagań i procedur związanych z procesem legalizacji, a także w uzyskaniu niezbędnych dokumentów do podjęcia pracy przez cudzoziemców.Świadczymy również pomoc w zakresie około zatrudnieniowych aspektów związanych ze współpracą z personelem zagranicznym m.in: relokacja rodzin, zakładanie kont bankowych, uzyskiwanie PESEL, organizacja badań lekarskich oraz tłumaczenie szkoleń BHP.LegalHR tworzą ludzie, którzy są ekspertami oraz pasjonatami w rozmaitych specjalizacjach związanych z HR i rynkiem pracy. Każdy członek zespołu posiada bogate i wieloletnie doświadczenie, które stale buduje podejmując nowe wyzwania.Zakres obowizków: type="disc">>nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z klientami B2B;
>dbałość o długotrwałe relacje z Klientami i odpowiedzialność za budowanie wizerunku firmy;
>realizacja indywidualnego planu sprzedaży;
>przygotowywanie ofert, warunków współpracy, prowadzenie negocjacji i dokumentacji sprzedażowej w zakresie usług związanych z legalizacją zatrudnienia przy wsparciu wyspecjalizowanych pracowników Centrali Firmy;
>wspieranie rozwoju produktów poprzez zbieranie i analizowanie informacji o potrzebach rynkowych;
>bieżące raportowanie wyników pracy.

Wymagania

- doświadczenie w obszarze sprzedaży usług dla Klienta biznesowego; - znajomość technik sprzedaży i zdolności prowadzenia negocjacji biznesowych; - determinacja i ukierunkowanie na osiągnięcie sukcesu; - wysoka kultura osobista i profesjonalizm; - dobra znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy

type="disc"> >umowę o pracę lub kontrakt B2B;
>stałe wynagrodzenie miesięczne; >atrakcyjny system premiowy; >comiesięczny procentowy udział w wypracowanych wynikach sprzedaży; >rozwój zawodowy w firmie oferującej usługi prawne legalizacji zatrudnienia cudzoziemców; >szkolenia wdrożeniowe przygotowujące do samodzielnej i profesjonalnej obsługi Klientów; >realny wpływ na strategię firmy; >możliwość pracy hybrydowej. Jesteś zainteresowany? Proszę o składanie dokumentów aplikacyjnych. Wypełnij krótki formularz, zaznacz wszystkie zgody RODO i wciśnij "Aplikuj". Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami
Miejsce pracy
  • Szczecin
Opublikowana
Wygasła (1 miesiąc)