Specjalista techniczno-handlowy

Specjalista ds. Sprzedaży

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca od zaraz

Nieduża firma z tradycjami , działamy prawie 30 lat . Główny kierunek to wdrażanie , dystrybucja i montaż nowoczesnych urządzeń grzewczych i klimatyzacyjnych. Importujemy i wdrażamy nowe , często mniej popularne rozwiązania. Poszukujemy pracownika do rozwoju jednej z naszych specjalizacji.Fachowość oparta o wiedzę i 30-letnie doświadczenie to podstawa naszego działania.

www.eko-instal.pl

www.hosterm.pl

monoklima.pl

Zakres obowiązków

  • Wdrażanie nowych ciekawych rozwiązań z branży HVAC
  • Kompleksowe doradztwo techniczne,
  • Przygotowywanie ofert handlowych,
  • Opiekę nad dotychczasowymi Klientami firmy,
  • Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych Klientów,
  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych, partnerskich relacji z Klientami,
  • Organizowanie i przeprowadzanie prezentacji dla Klientów,
  • Udział w targach i konferencjach branżowych (sporadycznie)

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne minimum średnie, mile widziane wyższe,
  • Chęć pracy w dłuższej perspektywie czasu- zależy nam na stałym pracowniku,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Podstawowa znajomość środowiska MS Office,
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • Umiejętność prowadzenie rozmów handlowych i prezentacji,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Dyspozycyjność, gotowość do sporadycznych wyjazdów służbowych,
  • Zaangażowanie w pracę, wysoka kultura osobista, chęć zdobywania nowego doświadczenia,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Rozwojową prace w obszarze innowacyjnych rozwiązań (zwłaszcza Odnawialnych Źródeł Energii którymi firma zajmuje się od 15 lat)
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie od 3500 zł netto + premia zależna od wyników
  • Pomoc w wdrożeniu, szkolenia produktowe i techniczne,
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Doceniamy zaangażowanie i chęć pracy dlatego oferujemy nagrody roczne, nagrody za staż pracy.
Miejsce pracy
  • Zabrze
Wynagrodzenie
  • 4 750 - 4 750 PLN / mies. brutto Umowa o pracę
Opublikowana
Wygasa (za 12 dni)