WYKLEJACZ BILLBOARDÓW (PRACA WEEKENDOWA)

Pracownik fizyczny

Umowa zlecenie

Dodatkowa/dorywcza

Rekrutacja zdalna

Запрошуємо працівників з України

Najdynamiczniej rozwijająca się firma sektora poligraficznego i reklamowego w Polsce. W Colours Factory drukujemy dzięki dobrej energii, która towarzyszy nam we wszystkich działaniach. Inspirujemy naszych Klientów do rozwoju. Myślimy innowacyjnie o poligrafii. Naszą mocną stroną jest nowoczesny park maszynowy i ludzie, którzy tworzą przyjazną i profesjonalną obsługę. Nasza produkcja obejmuje druk technologicznie różnych materiałów: offsetowych, cyfrowych o jakości offsetu i wielkoformatowych, co gwarantuje ich spójność i poprawność. Działamy globalnie, doskonale realizujemy kampanie indoorowe i outdoorowe. Dostarczamy efektywne oraz kompletne rozwiązania poligraficzne w oparciu o własne innowacyjne narzędzia IT. Umiejętnie łączymy technologię z wyobraźnią, aby nasze produkty i usługi nie tyko spełniały oczekiwania Klientów, ale je wyprzedzały. Colours Factory - more than Print!

Firma Colours Factory Sp. z.o.o, jest jedną z najszybciej rozwijających się firm z sektora poligraficznego i reklamowego w Polsce. Od 2005r., zajmujemy się drukiem produktów, które pomagają naszym Klientom osiągać sukces w biznesie.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

WYKLEJACZ BILLBOARDÓW (praca w weekendy, 8-15 godzin tygodniowo)

Masz wolne weekendy i chcesz sobie dorobić? Dołącz do nas!

Zakres obowiązków

  • Wyklejanie plakatów reklamowych na nośnikach typu billboard rozlokowanych na wybranym terenie,
  • Realizacja innych zleceń w zakresie montażu reklam.

Wymagania

  • Czynne prawo jazdy kategorii B,
  • Własny samochód osobowy (najlepiej kombii, w związku z przewożeniem materiałów do wyklejania, drabiny, wałków, kleju itd.)
  • Operatywność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

Nie masz doświadczenia w wyklejaniu, a wykazujesz zainteresowanie ofertą?

Wszystkiego Cię nauczymy Cię!

Oferujemy

  • Stabilny, regularny dochód (stawka netto za godzinę - od 23 do 26 zł),
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub kontrakt B2B,
  • Szkolenie, jeśli nie posiadasz doświadczenia w wyklejaniu.
  • Administratorem danych osobowych jest Colours Factory Sp.z.o.o 64-920 Piła Wypoczynkowa 13, NIP: 7642454686. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Colours Factory Sp.z.o.o 64-920 Piła Wypoczynkowa 13, NIP: 7642454686 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Pabianice pow. pabianicki, Łódzkie
Opublikowana
Wygasa (za 12 dni)