Specjalista do spraw marketingu i handlu - rynek włoski

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 07.07.2022

Specjalista ds. Sprzedaży

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

  • obsługa kontrahentów z Włoch,
  • obsługa zamówień, ustalanie i aktualizacja tygodniowych planów dostaw (zmiany zapotrzebowania kontrahentów i wielkości bieżącej produkcji), realizacja celów importowo - sprzedażowych
  • ewidencja dokumentów sprzedażowych, zakupowych i magazynowych produktów gotowych, towarów handlowych i opakowań zgodnie z wydaniami certyfikatów IFS
  • kontrola ilościowa dostaw owoców względem zamówień
  • ewidencja zakupowa, magazynowa i kosztowa w zakresie owoców, opakowań i sadzonek
  • wystawianie faktur przychodowych wprowadzanie dokumentów zakupowych
  • windykacja i nadzór nad rozliczeniami z klientami
  • współpraca ze wszystkimi działami firmy.

Wymagania

- umiejętność nawiązywania i budowania relacji z innymi, - umiejętność pracy zespołowej, - dobra organizacja pracy własnej, - wysokie poczucie odpowiedzialności za jakość i terminowość realizowanych zadań, - gotowość do podejmowania wyzwań, nastawienie na rozwiązywanie sytuacji problemowych, otwartość na zmiany i naukę, - dobra znajomość MS Office, w tym MS Excel, - znajomość systemu Comarch Optima będzie atutem - znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2 umożliwiająca swobodną komunikację ustną i pisemną w środowisku biznesowym oraz języka Włoskiego pozwalająca na bezpośrednią obsługę kontrahentów - wysoka kultura osobista, doskonała organizacja czasu pracy, odpowiedzialność - mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy

  • pracę w przyjaznym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i wiedzy
  • możliwość rozwoju i awansu
  • umowa o pracę lub B2B.
Miejsce pracy
  • Legnica
Opublikowana
Wygasła (1 miesiąc)