Magazynier

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 07.07.2022

Magazynier

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

  • przyjmowanie owoców z własnej produkcji, towarów i materiałów od dostawców,
  • załadunek i rozładunek aut za pomocą wózka widłowego, paleciaka,
  • kontrola dostaw pod względem ilościowym i jakościowym,
  • obsługa operacji magazynowych w systemie informatycznym,
  • obsługa systemu produkcyjnego w zakresie ruchów magazynowych obsługujących procesy operacyjne (zbiór na polu, przyjęcie, chłodzenie, sortowanie / etykietowanie, magazynowanie / wysyłka)
  • okresowa (codzienna dla produktów i towarów - owoców) kontrola stanów magazynowych,
  • ewidencja dokumentów CMR, magazynowych (produkty, towary, opakowania, pozostałe materiały)
  • zapewnienie traceability (śledzenia przepływu) dla produktów, towarów i opakowań
  • optymalizacja procesu zamówień i kontroli ilościowo-jakościowej dostaw
  • współpraca z działem księgowości
  • współpraca ze wszystkimi działami firmy.
  • Wymagania

    - umiejętność pracy zespołowej, - aktualne badania sanitarno – epidemiologiczne, - aktualne uprawnienia do obsługi wózków widłowych (UDT) - dobra organizacja pracy własnej, umiejętność priorytetyzacji zadań, - wysokie poczucie odpowiedzialności za jakość i terminowość realizowanych zadań, - gotowość do podejmowania wyzwań, nastawienie na rozwiązywanie sytuacji problemowych, otwartość na zmiany, - dobra znajomość MS Office, w tym MS Excel, - znajomość systemu Comarch Optima, systemów magazynowych - wysoka kultura osobista, doskonała organizacja czasu pracy, odpowiedzialność - mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

    Oferujemy

    • pracę w przyjaznym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i wiedzy
    • możliwość rozwoju i awan
    • umowa o pracę.
    Miejsce pracy
    • Legnica
    Opublikowana
    Wygasła (1 miesiąc)