Doradca ds. sprzedaży i obsługi Klienta

Doradca

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Bez doświadczenia

Jesteśmy profesjonalnym, licencjonowanym gabinetem modelowania sylwetki, działającym w koncepcie międzynarodowej firmy Studio Figura International, która posiada już 15 letnie doświadczenie i ponad 1000 gabinetów partnerskich na całym świecie.

Jeśli jesteś osobą otwartą, uśmiechniętą, pewną siebie, motywuje cię system premiowy i interesujesz się zdrowiem i urodą – to szukamy właśnie Ciebie!

Zakres obowiązków

  • konsultacja klienta
  • dobór zabiegów i ustalenie planu działania
  • wykonywanie zabiegów z wellness i z kosmetologii estetycznej (zapewniamy szkolenia)
  • zachowanie czystości w miejscu pracy

Wymagania

  • wykształcenie kosmetyczne/ dietetyczne lub zainteresowanie powyższą tematyką,
  • komunikatywność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • zaangażowanie,
  • umiejętność sprzedaży i budowania relacji z klientkami, łatwość w proponowaniu produktów i usług w oparciu o język korzyści,
  • pozytywne nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów,
  • uczciwość, szczerość i rzetelność w codziennej współpracy,
  • wysoki poziom motywacji oraz chęć samodoskonalenia się,
  • warunek konieczny: czynny udział w social mediach.

Oferujemy

  • atrakcyjny system wynagrodzeń + bonusy/nagrody,
  • normowane godziny pracy,
  • pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie,
  • udział w szkoleniach,
  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego,
  • miłą i przyjazną atmosferę,
  • pracę w pięknym wnętrzu wśród kobiet,
  • wyjazdy integracyjne,
  • możliwość awansu.

  • Administratorem danych osobowych jest BEAUTY Arleta Rozmarynowska 43-384 Jaworze Bielska 53B, NIP: 6521698087. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Miejsce pracy
  • Jaworze pow. bielski, Śląskie
Opublikowana
Wygasa (za 11 dni)