Ślusarz / слесарь

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 06.07.2022

Administrator IT

Umowa o pracę

Praca od zaraz

PROFISOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Zakres obowiązków

Компания Profisol Montaż 1 Sp. j. в связи с динамичным развитием, ищет Slusarz / Слесарь для работы по строительству фотоэлектрических ферм Приглашаем всех желающих. Можно без опыта и знания языка. связаться с нами можете за Тел. +48 796 753 304Обязанности- монтаж несущей конструкции- установка фотоэлектрических модулей- монтаж кабелей постоянного и переменного тока- монтаж и подключение инверторов, ящиков переменного тока, трансформаторов- установка забора- прочие общестроительные работыЖелательно- умение управлять строительной техникой (погрузчики, экскаваторы и др.)- возможность проводить электрические измерения- водительские права. B- умение читать техническую документацию- базовые навыки работы с компьютеромсвязаться с нами можете за Тел. 76 300 00 82Тел. +48 796 753 304

Wymagania

stanowiska- doświadczenie w montażu instalacji fotowoltaicznych lub na podobnym stanowisku- doświadczenie w pracy na wysokości lub brak przeciwskazań do takiej pracy- umiejętność czytania dokumentacji technicznej- rozwiązywanie problemów montażowych i technicznych- dokładność i sumienność wykonywanej pracy- prawo jazdy kat.B- uprawnienia elektryczne SEP– dodatkowy atut!

Oferujemy

- Kompleksowe wdrożenie do pracy- Stabilną pracę z możliwością wyboru dogodnej formy zatrudnienia – umowa o pracę, zlecenie lub B2B (sam decydujesz!)- Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z dwóch części: podstawowej oraz premiowej- Samochód służbowy- Pracę w 3-osobowym zespole i stałe zlecenia!- Praca od zaraz!
Miejsce pracy
  • Legnica
Opublikowana
Wygasła (1 miesiąc)