Pracownik ogólnobudowlany (szalunki lub murowanie) – Cieśla lub Murarz – 30 zł na rękę

Budowlaniec

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Запрошуємо працівників з України

Pracownicy budowlani to grupa młodych ludzi specjalizujących się w branży budowlanej. Założyciele naszej firmy od 2005 roku zajmują się zarządzaniem dużymi projektami rekrutacyjnymi, a nasi Rekruterzy od kilku lat wyszukują najlepszych Kandydatów do pracy w branży budowlanej.

Polska firma budowlana Niwa poszukuje pracowników na stanowisko:

Pracownik ogólnobudowlany (szalunki lub murowanie) – Cieśla lub Murarz

Praca bez pośredników i agencji. Dzwoń.

Miejsce pracy: Pabianice.

Inwestycja: blok 6-piętrowy.

Stawka 30 zł netto na rękę.

Zakres obowiązków

Zadania:

- prace szalunkowe ( systemowe szalunki typu Peri),

- dla murarzy – prace murarskie.

Wymagania

Wymagamy:

- doświadczenia w pracach na szalunkach (stany surowe) lub murarskich,

- samodzielności i odpowiedzialności,

- chęci do pracy.

Oferujemy

Zapewniamy:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

- mamy zakwaterowanie dla osób poza miastem,

- pracę od 7-17 + soboty dla chętnych,

- niezbędne narzędzia do pracy i odzież,

- wypłatę do 10-go na konto.

Prosimy o kontakt TYLKO zdecydowanych osób, bez doświadczenia i do przyuczenia prosimy nie dzwonić.

Skontaktuj się +48 518-200-962 (lub napisz SMS „Pabianice”.

Biuro czynne do 16 od pn-pt. Po 16 prosimy o sms – oddzwonimy.

Miejsce pracy
  • Pabianice pow. pabianicki, Łódzkie
Opublikowana
Wygasa (za 11 dni)