Elektromechanik/Elektryk/Mechanik

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 06.07.2022

Elektromechanik

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Foreign Personnel Service sp. z o.o. jest wiodąca polską agencją rekrutacyjną, która specjalizuje się w pozyskiwaniu pracowników z Polski oraz krajów wschodniej Europy oraz Azji. FPS rekrutuje masowo personel linii montażowych oraz specjalistów średniego szczebla (m.in. operatorzy maszyn, wózków widłowych, brygadziści) do pracy w przedsiębiorstwach z branży produkcyjnej (m.in. AGD, automotive, elektronika), a także przetwórczej, logistycznej i wielu innych. Klientami FPS są największe polskie zakłady pracy, dzięki czemu spółka dysponuje szerokim doświadczeniem rekrutacyjnym i operacyjnym. Oferujemy elastyczne rozwiązania HR dla biznesu - pracę tymczasową, outsourcing personalny oraz usługi rekrutacji stałych.

Foreign Personnel Service sp. z o.o. jest wiodąca polską agencją rekrutacyjną, która specjalizuje się w pozyskiwaniu pracowników z Polski oraz krajów wschodniej Europy oraz Azji. FPS rekrutuje masowo personel linii montażowych oraz specjalistów średniego szczebla (m.in. operatorzy maszyn, wózków widłowych, brygadziści) do pracy w przedsiębiorstwach z branży produkcyjnej (m.in. AGD, automotive, elektronika), a także przetwórczej, logistycznej i wielu innych. Klientami FPS są największe polskie zakłady pracy, dzięki czemu spółka dysponuje szerokim doświadczeniem rekrutacyjnym i operacyjnym.

Oferujemy elastyczne rozwiązania HR dla biznesu - pracę tymczasową, outsourcing personalny oraz usługi rekrutacji stałych. Obecnie dla Klienta, poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku

MECHANIK/ELEKTRYK/ELEKTROMECHANIK

Lokalizacja: Radomsko

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu telefonicznego: 733 855 552.

Zakres obowiązków

W ramach zajmowanego stanowiska, będziesz odpowiedzialny za:

  • Terminowe przeprowadzanie prac konserwacyjnych,
  • Szkolenie pracowników produkcyjnych w zakresie przeprowadzania regularnych prac konserwacyjnych,
  • Optymalizacja urządzeń i produkcji,
  • Opracowanie wymagań dot. Napraw,
  • Usuwanie usterek,
  • Sprawdzanie maszyn odnośnie bezpieczeństwa pracy i dostępności,
  • Współpraca przy działaniach zapobiegawczych, korygujących oraz w procesie ulepszania.

Wymagania

Zwrócimy szczególną uwagę na poniższe aspekty:

  • Wykształcenie minimum zawodowe w kierunku mechanik, elektryk, ślusarz lub przetwórca tworzyw sztucznych itp.,
  • Nie wymagamy doświadczenia – jeśli masz chęci do pracy zapewnimy Ci przyuczenie,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

Oferujemy

W ramach współpracy oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę z docelowym Pracodawcą,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premia miesięczna,
  • Benefity: ubezpieczenie na życie, pakiet medyczny,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji.

  • Administratorem danych osobowych jest Foreign Personnel Service sp.z o.o 90-227 Łódź Wierzbowa 21/1, NIP: 951-239-23-21. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Foreign Personnel Service sp.z o.o 90-227 Łódź Wierzbowa 21/1, NIP: 951-239-23-21 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Radomsko pow. radomszczański, Łódzkie
Opublikowana
Wygasła (1 miesiąc)