Operator/operatorka maszyn - Nowa oferta (zarobki od 4300brutto)

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 06.07.2022

Pracownik produkcji

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Запрошуємо працівників з України

Jesteśmy wiodącą na świecie firmą, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w zakresie HR, oferuje usługi pracowników

tymczasowych i stałych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach.

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z ugruntowaną pozycją na rynku globalnym.

Aktualnie do zespołu poszukujemy pracowników na stanowisko: Operatora Maszyn

Interesuje Cię przemysł motoryzacyjny? Szukasz atrakcyjnej pracy z jasną ścieżką rozwoju? Lubisz techniczną oraz zautomatyzowaną pracę?

Aplikuj już teraz i zostań członkiem naszego zespołu!

Zakres obowiązków

  • obsługa maszyn na zautomatyzowanych liniach produkcyjnych
  • kontrola wzrokowa wyprodukowanych elementów oraz parametrów maszyn
  • nadzór nad właściwym przebiegiem procesu technologicznego
  • dbanie o czystość swojego miejsca pracy

Wymagania

  • zaangażowania oraz motywacji do pracy
  • dokładności, spostrzegawczości oraz dobrej organizacji pracy własnej
  • gotowości do podjęcia pracy w systemie 4-brygadowym
  • szybkości uczenia się
  • mile widziane wykształcenie techniczne lub znajomość rysunku technicznego
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku operatora maszyn

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia bezpośrednio pod firmę
  • atrakcyjne zarobki oparte o podstawę i system premiowy (nawet 4300brutto)
  • darmową, prywatną opiekę medyczną (również dla rodziny)
  • możliwość szybkiego awansu wewnętrznego
  • wewnętrzne programy rozwoju tj. uprawnienia SEP
  • bezpieczne oraz etyczne środowisko pracy
Miejsce pracy
  • Bielsko-Biała
Opublikowana
Wygasła (1 miesiąc)