Pracownik produkcji ( lekkie prace manualne )

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 06.07.2022

Pracownik produkcji

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Poszukiwanie pracy we współpracy z ACTIO HR stanowi doskonałą alternatywę dla czasochłonnego przeszukiwania portali internetowych. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom osobom poszukującym pracy jak również pracodawcom w swojej ofercie mamy, zarówno

  • oferty pracy tymczasowej, jak i oferty pracy stałej.

Ponadto niekwestionowane atuty naszej Agencji to:

  • współpracujemy wyłącznie z rzetelnymi pracodawcami oferującymi godziwe warunki zatrudnienia;
  • różnorodna baza ofert pracy; dlatego też na każdym etapie Twojej kariery zawodowej mamy możliwość przedstawienia Ci interesującej oferty pracy;
  • oferujemy zarówno oferty pracy, krótkoterminowej jak również oferty pracy stałej;
  • pracownikom tymczasowym zawsze zapewniamy identyczne warunki zatrudnienia jakie mają pracownicy zatrudnieni bezpośrednio u naszych Klientów ;
  • nasi konsultanci zapewniają stałą, realną opiekę osobom biorącym udział w procesie rekrutacyjnym jak również na etapie wdrożenia do pracy.

Jeśli poszukujesz

  • solidnej oferty pracy dającej możliwość realnego rozwoju zarówno w obszarze stanowiskowym jak i finansowym,
  • indywidualnego traktowania,
  • rzetelnej informacji na temat oferty pracy oraz pracodawcy ...

 … to powinieneś zwrócić się właśnie do ACTIO HR.

Pracownik Produkcji - prace manualne

Miejsce Pracy: Gdańsk - Kowale

Zakres obowiązków

  • obsługa linii produkcyjnej,
  • liczenie, pakowanie gotowych produktów - wyroby z pianki, taśmy klejące,
  • oznakowywanie partii,
  • prace manualne przy oddzielaniu materiałów.

Wymagania

  • chęć do pracy,
  • dyspozycyjność,
  • zdolności manualne,
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie dwuzmianowym (6-14, 14-22).

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę w sympatycznym, pomocnym zespole,
  • zapraszamy również do współpracy osoby powracające na rynek pracy,
  • nie wymagamy doświadczenia.

W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy o dopisanie:

1. obowiązkowo

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV) w procesie rekrutacyjnym SPM/06/22 organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7B lok. 2.2, oraz upoważniam ACTIO HR S p. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.

2. dobrowolnie

Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV) dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, w tym również na inne stanowiska oraz upoważniam ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja Zatrudnienia nr 10554

  • 1.  obowiązkowo
    „Wyrażam  zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie  aplikacyjnym   (CV) w procesie   rekrutacyjnym SPM/05/22 organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, oraz upoważniam  ACTIO HR Sp. z o.o. do  ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i  w  ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.”

    „Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym   (CV) dla potrzeb przyszłych  procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2 w  tym również na inne stanowiska oraz upoważniam  ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w  ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją , a Klientem.”

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ACTIO HR SP. Z O.O. 80-803 Gdańsk STRZELECKA, 7 B lok 2.2, NIP: 9571072492 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Gdańsk
Opublikowana
Wygasła (1 miesiąc)