Zastępca Kierownika sklepu

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 06.07.2022

Kierownik sklepu

Umowa o pracę

Pełny etat

Kierownik/koordynator

Praca od zaraz

SPS Handel Sp. z o. o. właściciel sieci sklepów spożywczych PRIM

Zatrudnimy Zastępcę Kierownika sklepu do jednego z naszych sklepów sieci PRIM w Nowogrodzie.

Zakres obowiązków

  • zapewnienie funkcjonowania sklepu zgodnie z obowiązującymi standardami firmowymi,
  • organizowanie i nadzorowanie pracy personelu sklepu oraz reprezentowanie firmy wobec klientów.

Wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży oraz obsłudze klienta
  • doświadczenie w organizowaniu pracy zespołu, planowanie czasu pracy
  • ponad przeciętna motywacja do pracy, nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność komunikacji z pracownikami oraz centralą firmy
  • gotowość do pracy fizycznej
  • sumienność i odpowiedzialność.

Oferujemy

  • umowę o pracę, stabilność zatrudnienia
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pakiet dodatkowego ubezpieczenia na życie
  • Administratorem danych osobowych jest SPS Handel Sp. z o.o. 02-390 Warszawa ul. Grójecka 194/92, NIP: 5262171952. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SPS Handel Sp. z o.o. 02-390 Warszawa ul. Grójecka 194/92, NIP: 5262171952 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Nowogród pow. łomżyński, Podlaskie
Opublikowana
Wygasła (1 miesiąc)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.