Operator maszyn

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 06.07.2022

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Operator maszyn do cięcia i przewijanie foli
Branża: poligraficzna Miejsce pracy: Warszawa - Wawer

Zakres obowiązków

  • przewijanie folii według standardów firmy,
  • obsługa maszyn i urządzeo produkcyjnych,
  • realizowanie zleceo produkcyjnych,
  • dbanie o powierzone materiały i narzędzia.

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie w pracy operatora maszyn,
  • wykształcenie średnie lub zawodowe,
  • otwartośd na wiedze i zdobywanie nowych umiejętności

Oferujemy

  • zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy,
  • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę na pełen etat,
  • wynagrodzenie od 3100 brutto + premia miesięczne,
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • praca od poniedziałku do piątku ( wolne weekendy).

  • Prosimy o dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu obecnych i przyszłych rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
Miejsce pracy
  • Warszawa
Wynagrodzenie
  • 3 100 - 4 000 PLN / mies. brutto Umowa o pracę
Opublikowana
Wygasła (1 miesiąc)