Frezer - Operator Maszyn Konwencjonalnych

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 06.07.2022

Operator maszyn

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Frezer - Operator maszyn konwencjonalnych

Branża: produkcja

Zakres obowiązków

• ustawianie i obsługa obrabiarek do obróbki metali - frezarki konwencjonalne,

• wykonywanie detali zgodnie z rysunkiem technicznym,

• praca w oparciu o zasady BHP i procedury wewnętrzne.

Wymagania

• doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku min 2 lata,

• znajomość rysunku technicznego - mile widziane wykształcenie zawodowe,

• dobra organizacja pracy, systematyczność.

Oferujemy

• zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy,

• wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności,

• umowa o pracę na pełny etat oraz zatrudnienie w firmie z tradycjami,

• możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,

• praca jednozmianowa 7:00 -15:00 (poniedziałek – piątek).

  • Prosimy o dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu obecnych i przyszłych rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
Miejsce pracy
  • Stare Babice pow. warszawski zachodni, Mazowieckie
Wynagrodzenie
  • 4 500 - 5 300 PLN / mies. brutto Umowa o pracę
Opublikowana
Wygasła (1 miesiąc)