Spawacz

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 06.07.2022

Spawacz

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca od zaraz

Запрошуємо працівників з України

BESTIM jest dobrze prosperującą Spółką, która nieustannie się rozwija. Długoletnie doświadczenie, szeroki oraz wysokiej jakości asortyment oraz znaczny udział na obsługiwanym rynku przyczyniły się, że BESTIM jest jedną z lepiej działających firm w województwie wielkopolskim.

Spawacz / Pomocnik spawacza - BESTIM

Ceków-Kolonia

Firma Bestim z siedzibą w miejscowości Ceków- Kolonia poszukuje pracowników na stanowisko- SPAWACZ/ POMOCNIK SPAWACZA

CV proszę przesłać na meila bestim@bestim.pl lub kontakt pod nr tel. 691866962 (Patryk)

Zakres obowiązków

Oczekujemy:

- dobrej organizacji czasu pracy,

Wymagania

- doświadczenia na podobnym stanowisku mile widziane choć nie wymagane, możliwość przyuczenia do zawodu.

Oferujemy

- praca od zaraz - wynagrodzenie w systemie akordowym , - praca od poniedziałku do piątku, - możliwość rozwoju zawodowego

  • Administratorem danych osobowych jest BESTIM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. 62-834 Ceków bestim.pl, NIP: 9680977430. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez BESTIM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. 62-834 Ceków bestim.pl, NIP: 9680977430 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Ceków pow. kaliski, Wielkopolskie
Opublikowana
Wygasła (1 miesiąc)