Elektromechanik - praca od zaraz

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 06.07.2022

Elektromechanik

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca od zaraz

Запрошуємо працівників з України

AB OVO SOLUTIONS

Zależy Nam na wprowadzeniu nowej jakości na polski rynek rekrutacyjny. Dzięki długoletniemu doświadczeniu naszych rekruterów jesteśmy świadomi wszelkich przeciwności, z którymi mierzą się podczas procesów rekrutacyjnych zarówno Klienci, jak i Kandydaci.

Zależy nam na jasnych zasadach współpracy i transparentności działań. Kandydaci decydując się na szukanie pracy za naszym pośrednictwem ZAWSZE znają wszystkie szczegóły oferty, ZAWSZE mają bieżącą informację na temat etapu w którym znajduje się proces i ZAWSZE wiesz, jak wygląda zakończenie procesu rekrutacyjnego. Klienci mogą być przekonani o naszym zaangażowaniu i orientacji na cel – zatrudnienie to nasz wspólny sukces! Zapraszamy do zakładki Kontakt, tam dowiecie się w jaki sposób można do Nas dotrzeć!

Pracuj jako Elektromechanik i zarabiaj EKSTRA kasę!

3,2,1… START!

Rekrutacja ruszyła!

Dla naszego nowego Klienta, poszukujemy osób, które chciałyby rozpocząć pracę na stanowisku ELEKTROMECHANIK

Miejsce pracy: Stalowa Wola

Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń do nas!

Proponujemy Ci pracę w nowoczesnej firmie o stabilnej i trwałej pozycji na rynku. Jest to firma RODZINNA, która dba o swoich pracowników, zapewniając im ciągłość zatrudnienia, tak ważną w obecnych czasach.

Jesteś pasjonatem motoryzacji? To coś dla Ciebie! Firma zajmuje się wytwarzaniem elementów dla takich firm jak Porsche, Mercedes czy Tesla!

Zakres obowiązków

Na tym stanowisku będziesz zajmować się:

  • konserwacją maszyn i urządzeń,
  • znajdowanie i usuwanie awarii/ usterek.

Wymagania

Aplikuj, jeśli:

  • posiadasz uprawnienia SEP,
  • znasz systemy sterowania, serwonapędy, hydraulikę.

Oferujemy

Co zyskujesz, dzięki pracy z Nami?

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę ze wszystkimi składkami,
  • darmowy dojazd pracowniczy - jeśli mieszkasz daleko,
  • każda nadgodzina płatna 100%,
  • gwarantowana podwyżka po 6 miesiącach!
  • zatrudnienie bezpośrednio u klienta.

Jeżeli nasza propozycja Cię zainteresowała, nie zastanawiaj się i prześlij nam swoje CV. Skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy szczegóły. Daj się nam poznać!

Осіб з України просимо про контакт за номером +48 884 060 150

  • Prosimy zamieścić poniższą klauzulę w CV:

    Udzielam zgody w AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k., na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w złożonych przeze mnie dokumentach rekrutacyjnych, na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a i art. 9 ust.2 lit. a, ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) Dz. Urz. UE L 2016.119.1 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

    Administratorem danych osobowych ujawnionych przez kandydatów w dokumentach rekrutacyjnych jest w AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k., z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Wagonowej 5-7. Dane osobowe kandydatów przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisko i będą przechowywane 12 miesięcy.

    Po tym okresie są usuwane, a dane kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Kandydatom przysługuje prawo dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz do cofnięcia zgody. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże bez ich podania nie jest możliwe zrealizowanie celu, o którym mowa powyżej. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

    Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych.

    Dodatkowo, Twoje dane mogą być udostępniane: dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

    AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k. - Agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego - Nr certyfikatu 18016 - z siedzibą we Wrocławiu.

Miejsce pracy
  • Stalowa Wola pow. stalowowolski, Podkarpackie
Opublikowana
Wygasła (1 miesiąc)