Operator maszyn

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 06.07.2022

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca od zaraz

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Zapraszamy do udziału w procesie rekrutacji, który prowadzimy wspólnie z naszym Klientem. Firma Philip Morris Polska S.A. jest liderem branży tytoniowej ze zlokalizowaną w Krakowie nowoczesną fabryką, posiadającą na terenie zakładu m.in. przedszkole, przychodnię, duże parkingi samochodowe i rowerowe oraz dwie restauracje.

Obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Operator/Mechanik

Zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn produkcyjnych

  • Czuwanie nad jakością wytwarzanych produktów

  • Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej

  • Współpraca z mechanikami w zakresie utrzymania maszyny w ruchu

Wymagania

  • Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym (4 dni pracy / 1-2 dni wolne)

  • Umiejętność posługiwania się MS Office

  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki

  • Nie wymagamy doświadczenia! Wszystkiego Cię nauczymy!

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie bezpośrednio przez firmę Philip Morris Polska S.A. z pierwszą umową podpisywaną od razu na rok

  • Praca w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym

  • Realne możliwości rozwoju zawodowego (153 awanse pracownicze w 2021 roku)

  • Dodatek za pracę w systemie zmianowym: 425 zł brutto

  • Dodatek za pracę w godzinach nocnych: 4 zł brutto do każdej godziny

  • Dofinansowanie do korzystania z restauracji przyzakładowej (do 190 zł brutto/miesiąc)

  • Dodatkowe 13-naste wynagrodzenie

  • Pracowniczy plan emerytalny: dodatkowe 4% przelewane na oddzielne konto

  • Płatny program rekomendacji pracowników

  • Program szkoleń wprowadzających i rozwijających

    (m.in. szkolenie UDT, budowa i eksploatacja maszyn, pneumatyka przemysłowa, hydraulika siłowa, obsługa robotów współpracujących (Cobot-y), obsługa robotów przemysłowych)

  • Placówka medyczna LuxMed zaraz przy fabryce – do wyłącznego korzystania przez pracowników Philip Morris. Możliwość objęcia opieką medyczną członków Twojej rodziny

  • Kafeteria z benefitami do wyboru (m.in. karta Multisport).

    Nie lubisz ćwiczyć? Nie ma problemu możesz wybrać vouchery do kina lub bon do ulubionego sklepu

  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie MetLife

  • Dobrze skomunikowana lokalizacja zakładu: możliwość dojazdu z każdego miejsca w Krakowie, a do tego bezpłatny parking samochodowy i rowerowy

  • Praca od zaraz!

Miejsce pracy: Kraków

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Aplikuj zostawiając nam swój kontakt - oddzwonimy i umówimy się na spotkanie!

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu, chętnie opowiemy więcej o ofercie:

Tel: +48 506 896 119

Nr ref: PP/097/MKO
Oferta dotyczy pracy stałej

  • Administratorem danych osobowych jest Manpower Group Sp. z o.o 00-838 Warszawa ul.Prosta 68, NIP: 5262493733. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ManpowerGroup (ManpowerGroup Sp. z o.o., MP Transactions Sp. z o.o., MP Services Sp. z o.o., ManpowerGroup Solutions Sp. z o.o., MP Actions Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Prostej 68 w Warszawie, 00-838, MP Management Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sienkiewicza 85/87, 90-057 w Łodzi, wchodzących w skład ManpowerGroup; dalej jako Współadministrator Danych Osobowych) w zakresie szerszym, niż określony w art. 22 (1) Kodeksu pracy, w celu prowadzenia bieżącego procesu rekrutacyjnego na stanowisko wymienione w ogłoszeniu zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz. UE L 119 z 4.5.2016 r.).
Miejsce pracy
  • Kraków
Opublikowana
Wygasła (1 miesiąc)