Praca Kurier Glovo

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 03.07.2022

Kurier

Umowa zlecenie

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca zdalna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Запрошуємо працівників з України

CityDrive sp. z o.o.

Jesteśmy partnerem aplikacji dostawczych oraz taxi w Polsce. Działamy w całym kraju, współpracując m.in. z Glovo, Uber, Uber Eats, Bolt, Bolt Food, FreeNow, Stuart, Deligoo, WoZo, Wolt. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, dlatego obecnie mamy największą ilośc kurierów działających w oparciu o aplikacje przewozowe w Polsce.

Wybierz największego partnera i pracuj przyjemnie - z nami to łatwe!

www.city-drive.pl

Zakres obowiązków

Samodzielnie ustalany grafik | Start od 06.06 | Gwarantowane 25zł/h.

Glovo to młoda firma, która szybko i skutecznie podbija świat swoją wyjątkową usługą: możliwością zamówienia czego tylko się pragnie! Jesteś głodny? Śpieszysz się i nie masz czasu zrobić zakupów? Potrzebujesz lekarstw prosto do łóżka? Sprostamy każdemu pragnieniu!

Glovo-это молодая компания, которая быстро и эффективно завоевывает мир своим уникальным сервисом: возможность заказать все, что вы хотите! Ты голоден? Спешите и не успеваете делать покупки? Вам нужны лекарства прямо в постель? Мы справимся с любым желанием!

Wymagania

Nasz cel? Chcemy stać się numerem jeden na rynku dostaw. Żeby to osiągnąć potrzebujemy kurierów pracujących z pasją i poświęceniem - takich jak Ty!

Наша цель? Мы хотим стать номером один на рынке доставок. Для этого нам нужны курьеры, работающие со страстью и самоотверженностью - такие, как вы!

Oferujemy

Dołączając do nas możesz liczyć na:

  • stałe wsparcie - rozumiemy, że nasze marzenie możemy osiągnąć jedynie z waszą pomocą.
  • luźne podejście - wiemy jak denerwująca jest biurokracja, dlatego skutecznie się jej pozbyliśmy w Glovo.
  • wysokie zarobki - oferujemy wyjątkowo konkurencyjne, gwarantowane wynagrodzenie 25zł. ( nie zarobisz mniej, niż 25zł za godzinę )
  • ubezpieczenie - w trakcie wykonywania zamówień.

Присоединившись к нам, вы можете рассчитывать на:

  • постоянную поддержку - мы понимаем, что нашей мечты мы можем достичь только с вашей помощью.
  • мы знаем, как раздражает бюрократия, поэтому успешно избавились от нее в Glovo.
  • высокая заработная плата - мы предлагаем исключительно конкурентоспособную, гарантированную зарплату 25 злотых ( вы не будете зарабатывать меньше, чем 25 злотых в час )
  • страхование - во время выполнения заказов.
  • Administratorem danych osobowych jest CityDrive sp. z o.o., sp. k, ul  Ksawerego Liskego 7, NIP: 898-226-93-79. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CityDrive sp. z o.o., sp. k, ul Ksawerego Liskego 7, NIP: 898-226-93-79, zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Władysławowo pow. pucki, Pomorskie
  • Praca zdalna
Wynagrodzenie
  • 4 000 - 8 000 PLN / mies. netto Kontrakt B2B
  • 4 000 - 8 000 PLN / mies. brutto Umowa o pracę
Opublikowana
Wygasła (1 miesiąc)