Specjalista ds. BHP

Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Aptiv Services Poland S.A. jest globalną firmą technologiczną, która rozwija bezpieczniejsze, bardziej przyjazne dla środowiska i zapewniające lepszą łączność rozwiązania, umożliwiając przyszłość mobilności. Z siedzibą w Dublinie w Irlandii, Aptiv zatrudnia 147 tysięcy pracowników i prowadzi 14 centrów technologicznych oraz zakłady produkcyjne i ośrodki wsparcia klienta w 45 krajach. Aptiv.com

Aptiv Services Poland S.A. jest globalną firmą technologiczną, która rozwija bezpieczniejsze, bardziej przyjazne dla środowiska i zapewniające lepszą łączność rozwiązania, umożliwiając przyszłość mobilności. Z siedzibą w Dublinie w Irlandii, Aptiv zatrudnia 147 tysięcy pracowników i prowadzi 14 centrów technologicznych oraz zakłady produkcyjne i ośrodki wsparcia klienta w 45 krajach. Aptiv.com

Aby wesprzeć nasz zespół znajdujący się w Jeleśni, aktualnie szukamy osoby na stanowisko:

SPECJALISTA DS. BHP

Miejsce pracy: Jeleśnia

Zakres obowiązków

  • Realizacja zadań z obszaru BHP w zakładzie produkcyjnym zgodnie z wymaganiami prawnymi oraz korporacyjnymi
  • Współtworzenie i zapewnienie sprawnego funkcjonowania systemu zarządzania BHP, w tym wdrażanie i nadzorowanie funkcjonowania wymaganych procedur i instrukcji oraz programów korporacyjnych w tym zakresie
  • Inicjowanie i wdrażanie działań oraz współpraca we wdrażaniu inwestycji i rozwiązań organizacyjno-technicznych mających na celu stałą poprawę bezpieczeństwa pracowników i minimalizację ryzyka zawodowego
  • Zapewnienie realizacji obowiązków i wymagań formalnoprawnych w zakresie BHP (pozwolenia, sprawozdawczość prowadzenie dokumentacji wymaganej przepisami)
  • Prowadzenie audytów wewnętrznych oraz szkoleń w zakresie BHP
  • Kontrola kluczowych wskaźników w zakresie BHP oraz raportowanie do korporacji
  • Współpraca z jednostkami zewnętrznymi i administracją państwową w tym obszarze
  • Prowadzenie postępowań powypadkowych
  • Analiza wypadków i zdarzeń potencjalnie wypadkowych oraz opracowywanie działań korygujących;
  • Analiza ryzyka zawodowego
  • Przeprowadzanie kontroli warunków pracy;
  • Inicjowanie i rozwijanie na terenie zakładu pracy różnych form popularyzacji problematyki BHP oraz ergonomii

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub studia podyplomowe w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy
  • Znajomości przepisów prawa w zakresie BHP
  • Doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku w firmie produkcyjnej mile widziane
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętności radzenia sobie w sytuacjach stresowych/wypadkowych
  • Rozwinięte umiejętności:
    • komunikacyjne i interpersonalne
    • analitycznego myślenia, spostrzegawczości
    • motywowania innych w zakresie bezpieczeństwa pracy
    • współpracy z ludźmi na różnym poziomie struktury organizacyjnej i pracy w zespole
    • przeprowadzania szkoleń
  • Inicjatywa

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznej międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i rozwiązań
  • Możliwość stałego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Szkolenia związane z zajmowanym stanowiskiem
  • Administratorem danych osobowych jest:
    Aptiv Services Poland S.A., ul. Podgórki Tynieckie 2, 30-399 Kraków, Polska  NIP: 684-00-01-364
    Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:Aptiv Services Poland S.A., ul. Podgórki Tynieckie 2, 30-399 Kraków, Polska  NIP: 684-00-01-364zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Jeleśnia pow. żywiecki, Śląskie
Opublikowana
Wygasa (za 8 dni)