KIEROWNIK BUDOWY

Kierownik budowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Kierownik/koordynator

Firma DAAS  Sp. z o.o. świadczy  usługi w zakresie zabezpieczenia antykorozyjnego i ognioochronnego konstrukcji stalowych oraz żelbetowych. Zajmuje się pracami projektowymi, demontażowymi i porządkowymi, a także szeregiem innych nietypowych prac na wysokości z wykorzystaniem m. in. technik dostępu linowego.

Zakres obowiązków

  • Organizacja, planowanie i realizacja budowy
  • Sporządzanie i nadzór nad wykonaniem budżetów i harmonogramów
  • Optymalizowanie procesu inwestycyjnego pod kontem kosztowym i terminowym oraz jakościowym
  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP, przepisów prawa budowlanego, ewidencjonowanie, prowadzenie i archiwizacja dokumentacji budowy

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia budowlane w pełnym zakresie
  • Znajomość Ms Office
  • Znajomości zagadnień związanych z prowadzeniem inwestycji budowlanych
  • Umiejętność zarządzania pracą podległego zespołu oraz nadzór nad zespołem
  • Terminowość, rzetelność oraz samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji
  • Dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet medyczny
  • Sprzęt do pracy
Miejsce pracy
  • Bielsko-Biała
Opublikowana
Wygasa (za 8 dni)