Inspektor weterynaryjny ds. Bezpieczeństwa żywności w dziedzinie specjalizacji : Prewencja weteryna

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 02.07.2022
Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Sieradzu

Urzędnik

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

- Praca w siedzibie Inspektoratu oraz w terenie- obszar powiatu sieradzkiego i wieruszowskiego, wyjazdy służbowe; - Obciążenie mięśniowo- szkieletowe oraz obciążenie narządu wzroku podczas pracy przy monitorach ekranowych i prowadzeniu samochodu służbowego; - Praca wykonywana jest w budynku nie posiadającym podjazdu; - Brak jest odpowiednio dostosowanych toalet dla osób niepełnosprawnych; - Miejsce pracy w siedzibie Inspektoratu mieści się na parterze budynku

  • Przeprowadzanie kontroli działalności zakładów zajmujących się ubojem, rozniorem i produkcją środków spożywczych pochodzenia zwierzęcego
  • Analiza dokumentacji dotyczącej postępowań administracyjnych oraz przygotowywanie projektów decyzji administracyjnych dla Powiatowego Lekarza Weterynarii w obszarze bezpieczeństwa żywności
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z realizacją bieżących zadań zespołu ds. bezpieczeństwa żywności- przygotowywanie projektów, pism i dokumentów dla Pwowiatowego Lekarza Weterynarii
  • Pozyskiwanie i analiza danych otrzymanych przez Powiatowego Lekarza Weterynarii
  • Opracowywanie i przygotowywanie sprawozdań i zestawień na żadnie Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii, Głownego Lekarza Weterynarii, Głównego Urzędu Statystycznego
  • Współpraca za jednostkami administracji rządowej w sprawach związanych z zadaniami zespołu ds. bezpieczeństwa żywności

Wymagania

  • wykształcenie: wyższe lekarz weterynarii
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy doświadczenia zawodowego
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • wykształcenie: wyższe lekarz weterynarii o specjalizacji w dziedzinie : Higiena zwierząt rzeźnych i żywności pochodzenia zwierzęcego lub Epizootiologia i administracja weterynaryjna
  • doświadczenia zawodowego
Miejsce pracy
  • Wieruszów pow. wieruszowski, Łódzkie
Opublikowana
Wygasła (1 miesiąc)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.