Architekt

Architekt

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Architekt

„Tylko Ci, którzy ryzykują pójściem za daleko mogą odkryć jak daleko można pójść” – T.S. Eliot.

Nasz nowy projekt kierowany jest do ludzi ambitnych, którzy potrafią działać wielowymiarowo i nie boją się wyzwań. Praca pod okiem Twórcy Cavatiny to szansa nie tylko na rozwój ale to szansa by stać się jednym z nas czyli najlepszym.

Koncepcja, którą oferujemy dla naszych przyszłych pracowników oparta jest na wiedzy i doświadczeniu zespołów Cavatina. Tworzymy gremium, które będzie odpowiedzialne za projekty oraz realizację sal koncertowych a także mieszkań w systemie modułowym na rynkach międzynarodowych oraz lokalnych. Całość będzie tworzona z precyzją, szacunkiem i estetyką. Intrygujące wyzwanie.

Zakres obowiązków

  • Projektowanie, budżetowanie oraz budowa budynków wielorodzinnych na terenie Niemiec i Stanów Zjednoczonych w zespołach międzynarodowych
  • Umiejętność eksploracji rynku budowlanego w celu wyłonienia najbardziej efektywnego wykonawcy oraz producenta materiałów budowlanych
  • Poszukiwanie wykonawców na poszczególne zakresy robót oraz dostawców materiałów pod realizowany projekt
  • Rozpoznanie najnowszych technologii rynku budowlanego w celu ich implementacji do projektu

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe: dyplom magisterski kierunku Architektura i Urbanistyka
  • Doświadczenie projektowe w zakresie projektowania budynków i budowli na rynku niemieckim i / lub w USA (w tym znajomość amerykańskich norm i standardów projektowych)
  • Praktyczna znajomość prawa budowlanego i administracyjnego oraz warunków technicznych i norm
  • Kreatywność poparta ciekawymi projektami w portfolio
  • Poczucie estetyki i wyobraźnia przestrzenna
  • Biegła znajomość oprogramowania wspomagającego projektowanie: AutoCad, SketchUp
  • Znajomość dostępnych na rynku materiałów budowlanych i technologii
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum C1

Mile widziane:

  • Swobodne posługiwanie się językiem niemieckim
  • Umiejętność projektowania 3D (BIM)
  • Doświadczenie w zakresie projektowania budynków modułowych

Oferujemy

    • Pracę w najdynamiczniej rozwijającej się firmie sektora budownictwa

    • Duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego

    • Konkurencyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy

    • Wsparcie ze strony pozostałych współpracowników

    • Kartę Multisport dla Ciebie oraz Twoich bliskich

    • Udział w szkoleniach i konferencjach związanych z wykonywaną pracą

    • Darmową naukę języków obcych

    • Pracę w pięknych biurach, które zdobywają międzynarodowe nagrody

    Atrakcyjne wynagrodzenie
    Bilety na imprezy kulturalne
    Dodatki świąteczne
    Dodatkowe ubezpieczenie
    Dofinansowanie do nauki języka obcego
    Elastyczny czas pracy
    Karta Multisport
    Nowoczesne biuro
    Owoce w pracy
    Parking
    Pracownicze Plany Kapitałowe
    Prywatna opieka lekarska
    Przyjazna atmosfera
    Spotkania integracyjne
    Stabilne warunki zatrudnienia
    Strefa relaksu
    System premiowy
    Szkolenia, kursy, konferencje
    Szkolenie stanowiskowe
    Służbowy laptop
    Służbowy telefon
    Świeża kawa z ekspresu
    Video
    Miejsce pracy
    • Katowice
    Opublikowana
    Wygasa (za 6 dni)