Praca w marketingu w międzynaraodowej firmie.

Iwona

Specjalista ds. marketingu

Umowa o pracę

Jesteś osobą kreatywną,cenisz sobie zdrowy i komfortowy styl życia ,lubisz się uczyć i rozwijać ale wciąż wysokość dochodów nie pozwala na zrealizowanie marzeń?

Dołącz do spółki działającej na skalę międzynarodową.

Praca dodatkowa online. NIE ETAT !

Oferujemy

Szeroki pakiet szkoleń [online] z najlepszymi coachami w kraju
Możliwość wieloletniej współpracy wraz z rosnącymi zarobkami i benefitami zdrowotnymi
Wyjazdy szkoleniowe i integracyjne
Możliwość awansów i wolne pole do działania
Ogromny rozwój osobisty
Przyjazny zespół wspierający Cię w osiąganiu sukcesów

Obowiązki:

Prowadzenie kanałów społecznościowych
Tworzenie materiałów marketingowych i promocyjnych
Doradztwo wizerunkowe i marketingowe
Moderowanie kanałów social media
Tworzenie pomysłów na lepsze działania marketingowe

Chcesz dorobić ? Zgłoś się do nas.
Miejsce pracy
  • Warszawa
Opublikowana
Wygasa (za 5 dni)

Podobne oferty pracy

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.