Serwisant filtrów do wody

Serwisant

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Najważniejsze informacje:

- możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz,

- pełny etat,

- pierwsza umowa zlecenie, następna umowa o pracę - zawsze pełna kwota wynagrodzenia na pasku.

- preferowana współpraca długoletnia,

- w godzinach pracy nowy samochód z rocznika 2021 oraz telefon,

- weekendy wolne,

- godziny pracy głównie od 8 do 16, ewentualne nadgodziny płatne,

- wynagrodzenie zależne od doświadczenia w branży wod-kan.

Zakres obowiązków

Zakres obowiązków:

  • estetyczny montaż oraz serwis domowych stacji uzdatniania wody
  • sporządzanie protokołów wraz z dokumentacją zdjęciową
  • dojazd do klienta
  • dbanie o zaopatrzenie w niezbędne części potrzebne do usług
  • rozliczanie się ze zużytych materiałów
  • dbanie o porządek w powierzonym samochodzie

Wymagania

Oczekiwania:

  • prawo jazdy kat. B min. 3 lata - warunek konieczny
  • brak przeciwskazań do pracy fizycznej (tj. podnoszenie) - warunek konieczny
  • mile widziane doświadczenie zawodowe w zakresie instalacji wod-kan.
  • otwarta i przystępna osobowość
  • kreatywność
  • umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie - preferowana współpraca długoletnia
  • nowy samochód z rocznika 2021 oraz telefon - w godzinach pracy
  • udokumentowane całe wynagrodzenie
  • wpływ na usprawnienia i rozwój w firmie
  • odpowiedzialność za własne stanowisko
  • motywacyjny system premiowania
  • wynagrodzenie miesięczne, terminowo wypłacane 10-go każdego miesiąca;
  • prywatna opieka medyczna
  • pakiet sportowy
  • wynagrodzenie zależne od doświadczenia oraz premie za wykonane prace

W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny tylko w godzinach 8-16.

Informujemy, że po złożeniu CV oddzwaniamy tylko do wybranych kandydatów.

  • Administratorem danych osobowych jest Global Water sp. z o.o. 41-253 Czeladź Daleka 7, NIP: 6252450289. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Global Water sp. z o.o. 41-253 Czeladź Daleka 7, NIP: 6252450289 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Czeladź pow. będziński, Śląskie
Wynagrodzenie
  • 4 278 - 5 500 PLN / mies. brutto Umowa o pracę
Opublikowana
Wygasa (za 11 dni)