MAGAZYNIER - KIEROWCA 1-ZMIANOWA

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 27.06.2022

Magazynier

Umowa o pracę

Część etatu

Pracownik fizyczny

Praca od zaraz

Firma rodzinna o stabilnej pozycji na rynku zatrudni osoby na stanowisko MAGAZYNIER - KIEROWCA oraz KIEROWCA.

Praca 1-zmianowa

Zakres obowiązków

Zadania na stanowisku MAGAZYNIER - KIEROWCA:

  • przyjmowanie i kontrola dostaw pod względem jakościowym i ilościowym,
  • wydawanie towarów,
  • załadunek i dostarczenie towaru do klienta,
  • sprawdzanie terminu przydatności,
  • dbanie o czystość na stanowisku pracy.

Zadania na stanowisku KIEROWCA:

Wymagania

Poszukujemy:

  • osób nastawionych na współpracę w zespole,
  • lubiących kontakt z klientem,
  • dyspozycyjnych,
  • angażujących się w wykonywanie zadania,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie,
  • mile widziane osoby ze stopniem niepełnosprawności, renciści, emeryci
  • posiadających prawo jazdy kat. B,

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie,
  • rodzaj umowy i wymiar etatu dostosowany do stanowiska,
  • praca jednozmianowa w godz. ranno-dopołudniowych,
  • praca na małym magazynie,
  • 5-cio dniowy tydzień pracy,
  • przeszkolenie pod nadzorem wykwalifikowanej kadry.

  • Administratorem danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Handlowe TRAPIST Artur Stołowski 62-200 Gniezno Witkowska 12, NIP: 7842118272. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Handlowe TRAPIST Artur Stołowski 62-200 Gniezno Witkowska 12, NIP: 7842118272 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Gniezno pow. gnieźnieński, Wielkopolskie
Opublikowana
Wygasła (9 dni)