Regional Export Manager (Europa)

ERKO

Handlowiec, Doradca

Umowa o pracę

ERKO - jesteśmy jednym z kluczowych dostawców branży elektrotechnicznej (ELECTRO), części dla przemysłu lotniczego (AERO) i rozwiązań automatyzacji produkcji (ROBOTICS).
Wyróżniamy się dbałością o najwyższą jakość wyrobów i obsługi Klientów. Silną pozycję zawdzięczamy pasji do ciągłego rozwoju. Jesteśmy i pozostaniemy firmą rodzinną. Myśląc o przyszłości, przygotowujemy kolejne pokolenia do pracy z poszanowaniem wartości ważnych dla naszej rodziny i biznesu.
Wkrótce otwieramy nowoczesną i komfortową fabrykę w Jonkowie, z wygodnymi przestrzeniami produkcyjnymi i socjalnymi.

Do naszego zespołu w Jonkowie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Regional Export Manager

Miejsce pracy: Jonkowo (pow. olsztyński)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Pracownik na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za:
● Realizację planu sprzedaży, aktywne pozyskiwanie nowych klientów
● Rozwój sieci sprzedaży produktów firmy na powierzonych rynkach zagranicznych (dystrybucja, producenci)
● Umiejętność definiowania potrzeb biznesowych Klientów
● Prowadzenie negocjacji i prezentacji handlowych
● Negocjowanie warunków zawieranych umów
● Uczestniczenie w międzynarodowych targach i wystawach
● Utrzymywanie i rozwijanie zagranicznych relacji handlowych
● Uczestniczenie w delegacjach zagranicznych związanych z zakresem obowiązków

OCZEKUJEMY:

● Doświadczenia w sprzedaży B2B, minimum 3 lata – warunek konieczny
● Znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację (znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem)
● Znajomości języka niemieckiego (dodatkowy atut)
● Umiejętności nawiązywania trwałych relacji w środowisku międzynarodowym
● Dyspozycyjności pozwalającej na delegacje zagraniczne
● Samodzielności, zaangażowania oraz determinacji w dążeniu do celu
● Umiejętności pracy w zespole
● Mile widziane doświadczenie w sprzedaży w branży osprzętu elektrotechnicznego
● Doświadczenie w sprzedaży na rynkach zagranicznych będzie dodatkowym atutem
● Czynne prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

● Zatrudnienia w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym
● Atrakcyjne wynagrodzenie bez górnego limitu
● Ciekawą pracę w rozwijającej się firmie działającej na rynkach międzynarodowych z nieograniczonymi możliwościami wzrostu
● Pakiet benefitów pracowniczych (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie na życie)
● Niezbędne narzędzia pracy
● Eventy integracyjne i sportowe
● Możliwość pracy hybrydowej

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ERKO Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Jonkowie zgodnie z ustawą z dnia 10 sierpnia 2018 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2018r. poz. 1000)”

Administratorem danych jest ERKO z siedzibą w Jonkowo k/Olsztyna 11-042, Ks. Jana Hanowskiego 7 . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Dołącz do naszego zespołu!
Miejsce pracy
  • Jonkowo pow. olsztyński, Warmińsko-Mazurskie
Opublikowana
Wygasa (za 6 dni)