Spec. ds. administracji personalnej

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 07.08.2022
Com40 Sp. z o.o. Sp.K.

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Miejsce pracy: Ociąż
Region: Wielkopolskie

Kim jesteśmy?
Grupą firm produkcyjnych zatrudniającą ponad 6 000 wykwalifikowanych pracowników, funkcjonującą z powodzeniem na rynku produkcyjnym od ponad 15 lat. Produkujemy m.in. meble tapicerowane i materace. Ważnym elementem strategii naszego rozwoju jest filozofia Kaizen. Działamy globalnie i jesteśmy największym tego typu przedsiębiorstwem w Polsce.

Co zyskasz?
Możliwość dojazdu do pracy autobusem pracowniczym
Udział w programach poleceń pracowniczych – możesz zyskać nawet 2600 zł netto za polecenie nam pracownika!
Dostęp do prywatnej opieki medycznej za 1 zł oraz preferencyjne warunki dla rodzin pracowników
Umowę o pracę na pełen etat
Dofinansowanie do karty Multisport
Dofinansowanie do studiów, kursów zawodowych
Możliwość zakupu produktów firmowych (materacy i mebli tapicerowanych) na preferencyjnych warunkach na przedsprzedaży dla pracowników 2 razy w roku
Dostęp do testów na koronawirusa oraz możliwość zaszczepienia się przy koordynacji pracodawcy - pełna opieka ze strony firmy
Bonusy dla rodzin pracowników, m.in. prezenty dla nowonarodzonych dzieci, Konkursy z nagrodami

Zakres obowiązków:

Analiza absencji pracowników
Sporządzanie raportów i analiz
Tworzenie i nadzór nad obiegiem dokumentacji kierowanej do ZUS
Stały kontakt z ZUS
Kontrola formalna zaświadczeń lekarskich
Stała współpraca z kadrą zarządzającą wybranych działów w firmie

Posiadasz prawo jazdy kat. B
Jesteś gotowy do pracy poza siedzibą firmy
Znasz przepisy z zakresu ubezpieczeń społecznych
Potrafisz dobrze posługiwać się Office 365, w szczególności arkuszem
kalkulacyjnym MS Excel
Jesteś systematyczny i dokładny w wykonaniu powierzonych zadań
Posiadasz dobrą organizacje pracy własnej
Cechuje Cię analityczne myślenie i łatwość w podejmowaniu decyzji
Jesteś otwarty na ludzi, lubisz i potrafisz nawiązywać kontakty ze
współpracownikami
Masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane)

Już teraz wyślij swoją aplikację – CV na adres: @
W temacie maila prosimy o dopisanie nazwy stanowiska.
Prosimy o dopisanie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV dla potrzeb niezbędnych do celów realizacji obecnej oraz przyszłych rekrutacji.
Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi osobami oraz zakończenia procesu przed określonym terminem.
Miejsce pracy
  • Nowe Skalmierzyce pow. ostrowski, Wielkopolskie
Opublikowana
Wygasła (3 dni)