Kraków! Kasjer/Sprzedawca - sklepy na terenie całego miasta - do wyboru!

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 09.06.2022

Kasjer

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Dla naszego Klienta, niekwestionowanego lidera w swoim sektorze oraz cenionego Pracodawcy poszukujemy kandydatów na stanowisko:
KASJER / SPRZEDAWCA

Lokalizacja: Kraków, woj. małopolskie

[dz. Nowa Huta, Prądnik Czerwony, Prądnik Biały, Podgórze]

Zakres obowiązków

  • profesjonalna obsługa Klienta przy kasie fiskalnej oraz na sali sprzedaży,
  • dbanie o właściwą ekspozycję towarów,
  • zapewnienie standardów czystości oraz jakości w sklepie.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • ważne badania sanitarno-epidemiologiczne - warunek konieczny,
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • punktualność oraz chęć nauki.

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę po okresie próbnym,
  • możliwość wyboru lokalizacji zatrudnienia,
  • wynagrodzenie w wysokości 3010-3500zł/msc brutto,
  • bogaty system premiowy (premie uznaniowe, dodatek frekwencyjny, nagrody kwartalne),
  • współpracę w systemie II zmianowym: 6:30- 14:30, 13:00- 21:00,
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin,
  • profesjonalne wdrożenie oraz wsparcie (szkolenia, nauka obsługi maszyn i urządzeń).

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie swojego CV poprzez formularz aplikacyjny lub kontakt pod numer podany w ogłoszeniu. Zgodnie z obowiązującym prawem Workhouse4you Sp. z o.o. nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

  • Bardzo prosimy o dopisanie poniższej klauzuli do CV: ’Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Workhouse4you Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Obrońców Wybrzeża 4d/16, 80-398 Gdańsk. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres: office(at)workhouse4you.pl . "

    Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.

    Workhouse4you(c.23651)

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Workhouse4you Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Obrońców Wybrzeża 4d/16, 80-398 Gdańsk. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres: office(at)workhouse4you.pl. Workhouse4you(c.23651)
Miejsce pracy
  • Kraków
Opublikowana
Wygasła (27 dni)