ELEKTRONIK - PROGRAMISTA

Elektronik

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Запрошуємо працівників з України

ZAMEL to polski producent z ponad 30-letnim doświadczeniem w produkcji urządzeń elektrotechnicznych, a także kabli i przewodów. ZAMEL jest producentem inteligentnego systemu oświetlenia LED LEDIX,  bezprzewodowego systemu sterowania EXTA FREE, inteligentnego domu EXTA LIFE, urządzeń automatyki budynkowej EXTA, elektrycznych systemów grzewczych MATEC, a także dzwonków i gongów SUNDI. Firma ZAMEL w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracownika na stanowisko:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego (w tytule wiadomości proszę wpisać nazwę stanowiska) na adres:

ZAMEL sp. z o.o.

ul. Zielona 27, 43-200 Pszczyna

lub za pomocą przycisku APLIKUJ.

Zakres obowiązków

  • programowania w języku C, C++
  • projektowanie i programowanie systemów opartych na procesorach 8-bit/32bit ARM/Cortex (STMicroelectronics)

Wymagania

  • wykształcenie wyższe elektroniczne / informatyczne,
  • min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność programowania w języku C, C++
  • doświadczenie w projektowaniu i programowaniu systemów opartych na procesorach 8-bit/32bit ARM/Cortex (STMicroelectronics)
  • wstępne testowanie aplikacji w celu zapewnienia niezawodności urządzenia
  • znajomość systemu kontroli wersji GIT
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • dobra komunikatywność i umiejętność krytycznego myślenia
  • umiejętność i chęć pracy w zespole

Pożądane:

  • umiejętność projektowania obwodów drukowanych, znajomość problemów kompatybilności elektromagnetycznej
  • znajomość środowiska Altium Designer
  • doświadczenie w konstruowaniu urządzeń analogowych i cyfrowych
  • doświadczenie w projektowaniu urządzeń zasilanych z 230V
  • samodzielność i terminowa realizacja opracowywanych projektów
  • umiejętność komunikacji z pracownikami na różnych szczeblach organizacji

Oferujemy

  • stałą pracę (pełny etat) w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • motywujące warunki zatrudnienia
  • zatrudnienie w ambitnym, doświadczonym i zgranym zespole
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
  • profesjonalizm i możliwość rozwoju własnych umiejętności
  • korzyści pozapłacowe
  • Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

    1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ZAMEL Sp. z o.o. z siedzibą w Pszczynie przy ulicy Zielonej 27,

    2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - odo@zamel.pl,

    3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu obecnej i przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.,

    4) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres obecnej i przyszłych rekrutacji,

    5) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody,

    6) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego,

    7) podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

  • W aplikacji należy umieścić klauzulę o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ZAMEL sp. z o.o. umieszczonych w dokumentach aplikacyjnych w celach związanych z procesem obecnej oraz przyszłych rekrutacji”.
Miejsce pracy
  • Pszczyna pow. pszczyński, Śląskie
Opublikowana
Wygasa (dzisiaj)