Podinspektor w referacie rejestracji mieszkańców katowice-wschód w wydziale spraw obywatelskich w ur

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 09.07.2022
Centralna Baza Ofert Pracy

Specjalista ds. administracji

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Więcej informacji na stronie:

Ogłoszenie Nr OZ/77/2022 Prezydent Miasta Katowice ul. Młyńska 4 Urząd Miasta Katowice
poszukuje kandydata na wolne stanowisko urzędnicze - podinspektor - w Referacie Rejestracji Mieszkańców Katowice-Wschód w Wydziale Spraw Obywatelskich.

Osoba zatrudniona na wyżej wymienionym stanowisku będzie:
- przyjmowała zgłoszenia meldunkowe,
- rejestrowała zgłoszenia meldunkowe w rejestrze PESEL,
- wydawała zaświadczenia o zameldowaniu i wymeldowaniu,
- przyjmowała i realizowała wnioski o nadawanie numeru PESEL,
- przyjmowała wnioski i wydawała zaświadczenia z rejestru wyborców i spisu wyborców,
- przyjmowała oraz realizowała inne wnioski w zakresie ewidencji ludności i dowodów osobistych,
- przyjmowała wnioski o wydanie dowodu osobistego i wykonywała wszystkie czynności związane z tym procesem,
- przyjmowała zgłoszenia i wydawała zaświadczenia o utracie lub uszkodzeniu dowodu osobistego,
- wydawała wystawione dowody osobiste.

Warunki pracy na danym stanowisku:
- pełny wymiar czasu pracy,
- miejsce pracy, Katowice, ul. Rynek 1 - Biuro Obsługi Mieszkańców /budynek wyposażony w windę/,
- praca przy stanowisku komputerowym, wymagająca stałej bezpośredniej i telefonicznej obsługi klienta zewnętrznego,
- na ofertę pracy mogą aplikować również osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności.

Naszym pracownikom oferujemy:
- stabilne zatrudnienie,
- wynagrodzenie zasadnicze na czas trwania pierwszej umowy zawartej na czas określony: od 3.300 zł brutto oraz dodatek w wysokości od 5 do 20% wynagrodzenia zasadniczego w zależności od udokumentowanego stażu pracy,
- kwartalne uznaniowe premie motywacyjne,
- dodatkowe wynagrodzenie roczne - tzw. trzynastka",
- nagrody jubileuszowe,
- lokalizację z dogodnymi połączeniami komunikacji publicznej,
- dofinansowanie wypoczynku, biletów do kina oraz teatru,
- możliwość uczestnictwa w Pracowniczej Kasie Zapomogowo-Pożyczkowej, pozwalającej na uzyskanie dodatkowych środków pieniężnych na nieprzewidziane lub zaplanowane wydatki, sfinansowanie inwestycji lub zmian,
- możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie i zdrowie,
- możliwość nabycia legitymacji uprawniającej do ulgi na przejazdy Kolejami Śląskimi,
- możliwość uczestnictwa w realizacji zaawansowanych projektów,
- rozwój umiejętności poprzez udział w szkoleniach i kursach.

Godziny pracy: od poniedziałku do środy w godz.: 7:30-15:30, w czwartek: 7:30-17:00, w piątek: 7:30-14:00.

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Inne wymagania: niezbędne: - wykształcenie wyższe, preferowany kierunek lub specjalność: administracja, - obywatelstwo polskie, - posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych, - niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe, - zgoda na przetwarzanie danych osobowych, zawartych w złożonej ofercie, których obowiązek podania nie wynika z przepisów prawa, - dobra znajomość przepisów: - ustawy o ewidencji ludności, - ustawy Kodeks postępowania administracyjnego, - ustawy Kodeks wyborczy - w zakresie rejestru wyborców i spisu wyborców, - ustawy o dowodach osobistych. dodatkowe: - umiejętność szybkiego i bezbłędnego wpisywania danych osobowych do specjalistycznych programów, - umiejętność pracy z klientem zewnętrznym, - dokładność, skrupulatność, - komunikatywność, - dyspozycyjność.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 3 300 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Praca na umowę o pracę na czas określony 6 miesięcy. Docelowo umowa o pracę na czas nieokreślony. Pr
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
Miejsce pracy
  • Katowice
Opublikowana
Wygasła (1 miesiąc)