Funkcjonariusz straży granicznej

Centralna Baza Ofert Pracy

Służby mundurowe

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Ogólny zakres obowiązków funkcjonariusza Straży Granicznej określa rozdział 11 ustawy z dnia 12 października 1990 r. o Straży Granicznej.

Pracodawca poszukuje do pracy na terenie powiatu: dzierżoniowski, kłodzki, oławski, strzeliński, ząbkowicki, jaworski, jeleniogorski, kamiennogórski, świdnicki, wałbrzyski, złotoryjski, milicki, oleśnicki, trzebnicki,wrocławski, głogowski, górowski, legnicki, lubiński, polkowicki, średzki, wołowski, bolesławiecki, lubański,lwówecki, zgorzelecki, żagański,żarski, słubicki, międzyrzecki, sulęciński, gorzowski, strzelecko-drezdencki, krośnieński, nowosolski, wschowski, wolsztyński,zielonogórski, świebodziński,jarociński, kaliski, kępiński, koniński, kolski, krotoszyński, ostrowski, ostrzeszowski, pleszewski, słupecki, turecki, chodzieski, czarnkowsko-trzcianecki, gnieźnieński, gostyński, grodziski, kościański, leszczyński, międzychodzki, nowotomyski, obornicki, pilski, poznański, rawicki, szamotulski, średzki, śremski, wągrowiecki, wrzesinski, złotowski.

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
  • Inne wymagania: Wykształcenie : średnie Umiejetności : inne szczegółowe informacje na temat wymagań znajdują się na stronie www. nadodrzanski.strazgraniczna.pl Znajomość języków obcych : obowiązek zaliczenia testu pisemnego na poziomie szkoły średniej z wybranego języka obcego

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 3 678 do 5 139 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie : w trakcie trwania kursu od 3678, 00 ( 3 189 zł netto ) po ukończeniu szkolenia od 5
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
Miejsce pracy
  • Legnica
Opublikowana
Wygasa (za 15 dni)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.