Księgowość obsługa Wspólnot Mieszkaniowych

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 24.06.2022

Księgowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Praca od zaraz

Zarządzanie i administrowanie nieruchomościami na terenie Krakowa i okolic.

Poszukujemy osoby zainteresowanej pracą na stanowisku pracy związanym z obsługą księgową zarządzanych przez nas nieruchomości.

Zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa właścicieli lokali w zakresie wnoszonych zaliczek, wykonanych rozliczeń, sald, udzielanie wyjaśnień i windykacja zaległości
  • wprowadzanie danych do systemu, aktualizacja wprowadzonych danych
  • księgowanie faktur, przygotowywanie płatności
  • bieżąca obsługa zapytań kierowanych od właścicieli lokali / mieszkańców
  • codzienna obsługa programu pocztowego, odpowiadanie na wiadomości, sortowanie poczty, nadawanie priorytetów zgłoszeniom / zadaniom
  • przygotowanie zaliczek opłat miesięcznych, rozliczeń mediów, sprawozdań finansowych, deklaracji podatkowych
  • współpraca z instytucjami, kancelariami prawnymi, innymi podmiotami

Wymagania

  • solidne i rzetelne podejście do codziennych obowiązków
  • dokładność i skuteczność w wykonywaniu zadań
  • łatwość pracy z komputerem, bardzo dobra znajomość obsługi programu pocztowego, MS Office (szczególnie Word i Excel), znajomość programu Lokale mile widziana
  • terminowość, kultura pracy z klientem oraz kultura osobista
  • umiejętność właściwego ustalania priorytetów swoich obowiązków
  • znajomość podstaw rachunkowości
  • punktualność
  • prawo jazdy kat. B mile widziane

Oferujemy

  • przyjazne warunki pracy w zgranym zespole
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość szerokiego rozwoju zawodowego i zdobycia wszechstronnego doświadczenia, dzięki zróżnicowaniu zadań
  • zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • wynagrodzenie do negocjacji
  • Administratorem danych osobowych jest PROSPERITO Łukasz Piwowoński 30-396 Kraków Szymonowica 25d, NIP: 6762222630. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PROSPERITO Łukasz Piwowoński 30-396 Kraków Szymonowica 25d, NIP: 6762222630 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Kraków
Opublikowana
Wygasła (12 dni)