Specjalista/Specjalistka ds. Administracji Serwisu z językiem francuskim

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 24.06.2022

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Запрошуємо працівників з України

Do naszego rozszerzającego się zespołu Customer Operations poszukujemy zmotywowanych, zorientowanych na klienta oraz szczegóły osób ze znajomością języka francuskiego. Zespół, do którego dołączysz jako Specjalista/Specjalistka ds. Administracji Serwisu, to grupa dynamicznych osób pracujących w transformującym środowisku.

Zakres obowiązków

  • Wprowadzanie faktur serwisowych do systemu ERP BaaN (kontrakty, naprawy, instalacje).
  • Wprowadzanie faktur do Portali Klienta.
  • Odpowiednie i terminowe wystawianie rachunków klientom.
  • Zakładanie formularzy reklamacyjnych.
  • Uważne archiwizowanie danych oraz dokumentów.
  • Tworzenie oraz aktualizowanie kontraktów.
  • Bliska współpraca z zespołem francuskim.
  • Praca z celami zespołowymi.

Wymagania

  • Około roczne doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Płynna znajomość języka francuskiego i angielskiego (poziom min. B2).
  • Proaktywna postawa i chęć do pracy.Elastyczność i dobre zdolności organizacyjne.
  • Umiejętność słuchania oraz doskonałe zdolności obsługi klienta.
  • Team spirit, również w środowisku częściowo zdalnym (pracujemy w systemie hybrydowym, więc nie musisz przyjeżdżać do biura codziennie!)
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office (Word, Excel).
  • Doświadczenie w pracy z systemem ERP nie jest wymagane, ale będzie traktowane jako dodatkowy atut.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Bonus roczny.
  • Opieka medyczna wraz z podstawowym pakietem dentystycznym.
  • Ubezpieczenie na życie.
  • Platforma benefitowa/karta sportowa.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Home office (praca hybrydowa).
  • Możliwość używania języka francuskiego w codziennej pracy.
  • Praca w transformującym środowisku.
  • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach i rozwijania swoich kwalifikacji.
  • Przed przejściem dalej, prosimy o zapoznanie się z poniższym oświadczeniem:

    Bardzo poważnie podchodzimy do kwestii prywatności danych i chcemy zapewnić, że wszystkie informacje, które przechowujemy w naszym systemie, będą traktowane poufnie i wyłącznie w celu obsadzenia naszych otwartych stanowisk odpowiednim Kandydatem, mamy nadzieję, że będzie to właśnie Pani/Pan. W pełni przestrzegamy obowiązujących przepisów o ochronie danych. Prosimy o zapoznanie się z naszą pełną polityką tutaj.

  • Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych do aktualnych i przyszłych pozycji. Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych do aktualnej pozycji.
Miejsce pracy
  • Warszawa
Opublikowana
Wygasła (11 dni)