Gdańsk! Poszukujesz pracy na wakacje? Sprawdź ofertę! Elastyczny grafik!

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 08.06.2022

Specjalista ds. obsługi klienta

Umowa zlecenie

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Dla naszego Klienta, niekwestionowanego lidera w swoim sektorze oraz cenionego Pracodawcy poszukujemy kandydatów na stanowisko:
POSZUKUJESZ PRACY NA WAKACJE? Sprawdź ofertę! Elastyczny grafik!

Lokalizacja: Gdańsk, woj. pomorskie

Dojazd: możliwość bezpośredniego dojazdu SKM – Gdańsk Przymorze

Zakres obowiązków

  • telefoniczna oraz mailowa obsługa Klienta – tylko z osobami, które poprosiły o kontakt,
  • odpowiedni dobór ofert według preferencji Klienta,
  • obsługa procesów posprzedażowych,
  • dbałość o utrzymanie wysokiego poziomu obsługi Klienta,
  • budowa pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania

  • biegła znajomość obsługi komputera,
  • co najmniej średnie wykształcenie,
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze Klienta,
  • zrozumienie oraz otwartość na potrzeby Klientów,
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz interpersonalne.

Oferujemy

  • elastyczny grafik - zatrudnienie w systemie zmianowym! (w godzinach 07:00-15:00; 15:00-23:00),
  • stałą stawkę podstawową + BOGATY SYSTEM PREMIOWY,
  • zatrudnienie w ramach umowy zlecenie,
  • w pełni płatne szkolenie stanowiskowe (trwające 10 dni roboczych),
  • przyjazne warunki współpracy w nowoczesnym biurze,
  • profesjonalne wdrożenie w pełnione obowiązki.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie swojego CV poprzez formularz aplikacyjny lub kontakt pod numer podany w ogłoszeniu. Zgodnie z obowiązującym prawem Workhouse4you Sp. z o.o. nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

  • Bardzo prosimy o dopisanie poniższej klauzuli do CV: ’Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Workhouse4you Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Obrońców Wybrzeża 4d/16, 80-398 Gdańsk. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres: office(at)workhouse4you.pl . "

    Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.

    Workhouse4you(c.23651)

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Workhouse4you Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Obrońców Wybrzeża 4d/16, 80-398 Gdańsk. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres: office(at)workhouse4you.pl. Workhouse4you(c.23651)
Miejsce pracy
  • Gdańsk
Opublikowana
Wygasła (19 dni)